Agencja marketingowa Kalisz

Jesteśmy agencją marketingową działającą na terenie Kalisza. Specjalizujemy się w
marketingu internetowym (Digital Marketingu).

Agencja Marketingowa działająca w Kaliszu

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, Tworzeniem sklepów internetowych, Pozycjonowaniem SEO, Projektami graficznymi, prowadzeniem social mediów. Nasza ofertę kierujemy głownie dla wścieli firm, menadżerów oraz osób odpowiadających za marketing w firmach.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z różnymi branżami prowadzimy rentowny marketing online dla każdego naszego klienta. Nasze działania zawsze opieramy o solidną analizą danej branży, a następnie wdrażamy skuteczne strategie marketingowe.
Nasza agencja pomimo głównej działalności jaką jest marketing, pomaga również wdrażać marketing zgodny z działem sprzedaży, tak aby uzupełniał i wspomagał sprzedaż Twojej firmy.

Agencja Marketingowa Kalisz

Jak działamy jako Agencja Marketingowa Kalisz?

Nasi specjaliści od projektowania oraz tworzenia treści marketingowych,
tworzą wyrafinowane oraz sprzedażowe treści marketingowe. 

 

01

Analiza

Nasze działania zawsze opieramy o solidną. Analizę konkurencji oraz twoich aktualnych działań w Internecie wyznajemy zasadę, że porządna analiza pomaga zaoszczędzić czas, zasoby oraz pieniądze. 

02

Oferta

Jeżeli wiemy już, co musimy zrobić, aby prowadzić skuteczne kampanie w Internecie w Twojej branży.. Przygotowujemy dla ciebie wycenę oraz proponowane działania, które powinniśmy wykonać. Na tym etapie. Dowiesz się. Ile nasza usługa będzie kosztować. 

 

03

Strategia

W zależności od twojego produktu lub usługi stworzymy dla ciebie kompleksową strategię działań, która zarówno będzie strategią, jak i harmonogramem naszych prac na najbliższe miesiące. Wszystkie działania tworzymy planujemy, tak aby były zgodne z wizerunkiem Twojej firmy. 

04

Realizacja działań

Na tym etapie zaczynamy realizować naszą strategię celem osiągnięcia wymaganych sukcesów. Stosujemy się na bieżąco do twoich uwag i wprowadzamy, je w życie. 

05

Optymalizacja

Na 5 etapie skupiamy się na optymalizacji kosztów Twoich reklam, tak aby były one jak najniższe. Na bieżąco monitorujemy prowadzone przez nas kampanię oraz wysyłamy  comiesięczny raporty z efektów naszej pracy.

06

Osiąganie celu. Konsultacje.

Gdy osiągniemy już dany cel, stawiamy sobie kolejne cele, które skutecznie realizujemy. Zależy nam na długotrwałych relacjach z naszymi klientami. Dlatego zawsze osiągamy zamierzony efekt. 

Szukasz agencji marketingowej w Kaliszu? Zadzwoń lub napisz, kiedy chcesz! Darmowa Wycena już w ciągu 24h!

Co zrobimy dla Ciebie?

Agencja Marketingowa Kalisz wykona dla Ciebie:

Agencja Marketingowa Kalisz - Tworzenie stron internetowych Kalisz

Strony internetowe

Stronę internetowa w dzisiejszych czasach jest podstawowym miejscem komunikacji z twoimi klientami. To właśnie z niej dowiadują się oni podstawowych informacji o firmie. Oraz jest to jeden z aspektów, który wpływa na wybór akurat Twoich usług lub produktów. Dlatego tak ważne jest, aby strona internetowa była odpowiednio zaplanowana. Co, przyczyni się znacząco do zwiększenia konwersji z działań marketingowych prowadzonych dla Twojej firmy.

Agencja Marketingowa Kalisz - Social Media

Social media.

Social media są kolejnym kanałem sprzedażowym. W którym możemy sprzedawać swoje usługi lub produkty. W miejscowości Kalisz konkurencja w social mediach jest niższa, niż w dużych miastach. Dlatego jest to dobry sposób, aby wyróżnić się spośród firm konkurencyjnych. Dobrze zaplanowane i prowadzone social media przynoszą wielu nowych klientów oraz zapewniają stałą komunikację z naszymi klientami.

Agencja Marketingowa Kalisz - Tworzenie Sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Sklep internetowy jest miejscem, w którym sprzedajesz swoje Produkty. Odpowiednia, zaplanowany sklep będzie skuteczniej sprzedawał. A odpowiednia budowa techniczna sprawi, że nie będzie generował problemów technicznych.

Agencja Marketingowa Kalisz - Projektowanie Graficzne

Projekty graficzne

W działaniach marketing bardzo ważna jest spójność. Dlatego dbamy o to, aby treści i grafiki publikowane w różnych kanałach w Internecie były ze sobą spójne. I budziły skojarzenia z twoją firmą. Tworzymy banery, identyfikacje wizualne, loga, katalogi firmowe oraz materiały promocyjne.

Agencja Marketingowa Kalisz - Projektowanie Graficzne

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie jest jednym z podstawowych metod, służących do promowania firmy w Internecie. Należy ona do najskuteczniejszych i najtańszych metod pozyskiwania klientów. Dlatego tak ważne jest bieżące pozycjonowanie swojej strony oraz dbanie o wysokie pozycje na frazy kluczowe wynikach wyszukiwania.​

Agencja Marketingowa Kalisz - Co nasz wyróżnia?

01

Partnerskie relacje.

Jako agencja działająca na rynku w  Kaliszu zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wzajemne zaufanie. Dlatego nasi klienci dostają dedykowanego opiekuna, który będzie stały przez cały okres współpracy.

Z racji, że nasza agencja zrzesza wielu freelancerów nasi specjaliści są dostępni w stałych godzinach od 9:00 do 20:00. Bo wiemy jak w marketingu ważny jest szybkie reagowanie. A naszym celem jest po prostu jak najefektywniejsze wykorzystanie budżetu naszych klientów na reklamę. 

 

02

Chcemy cię lepiej poznać.

Z naszymi klientami prowadzimy długie rozmowy na temat ich biznesów, aby bardzo dobrze poznać branżę, w której działają i jak najlepiej móc im doradzać. Ale żeby było to możliwe, musimy po prostu wejść w buty naszych klientów i poznać wyzwania. Z którymi mierzą się na co dzień. Dlatego nasi konsultanci zawsze z wielką chęcią Wysłuchają Twoich wyzwań. I znajdą odpowiednie rozwiązanie. 

 

03

Zawsze jesteśmy na bieżąco

Jako pasjonaci marketingu otaczamy się treściami marketingowymi na co dzień, dzięki czemu posiadamy zawsze pewne informacje z pierwszej ręki. Śledzimy fora branżowe, prowadzimy własne eksperymenty z wykorzystaniem nowych technologii. Najpierw na naszej firmie a dopiero, gdy okazują się skuteczne, wykorzystujemy je u naszych klientów. Czerpiemy wiedzę z różnych źródeł. 

 

04

Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych.

Zawsze przedstawiamy naszym klientom realny plan działania, a w razie komplikacji czy wystąpienia trudności na drodze do osiągnięcia tego celu zawsze informujemy ich o możliwych zagrożeniach, tak aby byli na bieżąco poinformowani co dzieje się z ich kampaniami. 

 

Opinie

Agencja Marketingowa Kalisz - Co mówią o nas Klienci?

Julia hfjvjmn
Polecam usługi marketingowe,doradztwo oraz szkolenie sprzedażowe. Świetny kontakt. Pozdrawiam
Sandra
Polecam tą agencję! Świetny kontakt od pierwszej rozmowy. Przebieg współpracy oceniam na wysokim poziomie. Szybko, kreatywnie a co najważniejsze konkretnie! Projektowanie strony wyszło bardzo profesjonalnie! Szczerze polecam każdemu tą agencję jeśli jest na pierwszych krokach co do stron internetowych. Bardzo chwale!
Kacper Skąpski
Profesjonalne projektowanie stron www, idealnie zrobione pozycjonowanie. Polecam
Jakub Dragon
Pełna kompetencja ze strony Pana Konrada oraz fachowe wykonanie strony
Marcin 91
Pełna profeska
Łukasz Libera
Polecam współpracę. Potrzebowałem doradztwa w sprawie strony. Szybko, konkretnie i przede wszystkim kompetentnie.
Mikołaj G
Bardzo polecam, projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie Pozdrawiam
czesława bochyńska
Polecam te firmę z czystym sumieniem! Konkretnie i rzetelnie. Nie żałuję!
ANGELINA W-D
Jestem zadowolona z współpracy z LD. Proces projektowania strony internetowej jak i doradztwo marketingowe odbyło się sprawnie. Na każdym etapie wszystko działo się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Także serdecznie polcem !
Agencja Marketingowa Kalisz - Lejek Marketingowy

Lejki marketingowe.

Jako agencja marketingowa tworzymy dla naszych klientów również lejki marketingowe. Czyli wszystkie działania, które muszą się wydarzyć, aby potencjalni klienci od nas kupili produkt lub usługę. W zależności od branży, produktu lub usługi można go podzielić na 3 lub więcej etapów. Wiemy, jak ciężko stworzyć dobry lejek marketingowy. Dlatego chętnie tobie w tym pomożemy. Pomagamy zaplanować treści oraz tworzymy kompletny plan całego lejka. A następnie go kontrolujemy i optymalizujemy. 

Portofolio

Agencja Marketingowa Kalisz - Nasze Realizacje

Chcesz rozwijać Swój marketing?

Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy, na pewno szybko wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Ostatnie wpisy

Poznaj podstawy marketingu online.

LD Agency Social Media

Czym są Social Media?

Social Media, czyli media społecznościowe, stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Są to platformy internetowe, które umożliwiają użytkownikom łatwe dzielenie się informacjami

Czytaj więcej »
Content Marketing LDAGENCY

Content Marketing dla Firm

Skuteczne strategie marketingu Twojej firmy za pomocą Content Marketingu Czy uważasz za wyzwanie, aby utrzymać swoją firmę widoczną, istotną i kwitnącą? Jeśli jesteś właścicielem małej

Czytaj więcej »
Pozycjonowanie SEO LD-Agency, Projketowanie

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) Podstawowe działanie z zakresu marketingu polegające na zwiększeniu wieczności strony www w bezpłatnych (organicznych) wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google pod wybrane słowa

Czytaj więcej »