Responsywne i Nowoczesne Tworzenie Stron Internetowych Kalisz

  Tworzymy Strony Internetowe w Kaliszu oparte o system zarządzania treścią jakim jest WordPress.

  Tworzenie stron internetowych Kalisz

  Projektujemy nasze strony internetowe, tak abyś był zauważony w Internecie. Zawsze dokładnie analizujemy branże, a następnie robimy stronę www, która będzie sprzedawać.  

  Tworzenie stron internetowych Kalisz

  Rodzaje stron internetowych jakie dla Ciebie stworzymy:

  Tworzenie stron internetowych Typu one Page Kalisz

  Tworzenie stron typu ONE-PAGE w Kaliszu

  Stworzymy dla Ciebie stronę typu one-page, jak sama nazwa wskazuje jest to strona, która ma tylko jedną podstronę. W przypadku strony typu one-page to właśnie strona główna stanowi całość serwisu, a role zakładek stanowi efekt przewijania w dół. Dzięki czemu strona jest czytelna i przedstawia najważniejsze informacje. Zalety strony one-page to: Niski koszt budowy, łatwa w nawigacji, dobra dla firm, które dopiero zaczynają swoją działalność, dobra do kampanii google ads 

  Tworzenie stron firmowych w Kaliszu

  Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę firmową. Dzięki doświadczeniu jakie nabyliśmy na przestrzeni lat potrafimy stworzyć profesjonalną i sprzedażową stronę firmową. Strony firmowe tworzone przez nas charakteryzuje rozbudowana oferta, wiele zakładek, dedykowane grafiki, sesję zdjęciowe na strony www. Jeśli zależy Tobie na profesjonalnej stronie internetowej to zadzwoń do nas teraz! A my doradzimy Tobie odpowiednie rozwiania  

  Tworzenie stron internetowych firmowych Kalisz
  Tworzenie stron lądownia Landing page Kalisz

  Strona Lądowania / Landing Page

  Strony lądowania to inaczej strony docelowe. Strona lądowania jest miejsce w które zostanie przeniesiony użytkownik po kliknięciu w twoją reklamę. Strony tego typu tworzone są z myślą, aby zrealizować jedne główny cel Twojej kampanii. Głównym celem każdego landing page jest wywołanie konwersji np. wysłanie zapytania, zapisanie się do newsletteru. Na stronach typu landing page znajdują się najważniejsze informacje. Jeśli szukasz projektantów, którzy zaplanują Ci oraz stworzą stronę typu landing page Zadzwoń! 

  Sklep internetowy

  Zlecenie usługi tworzenia sklepów internetowych nie musi być trudnym i pracochłonnym zadaniem. Posiadamy sprawdzony model współpracy, dzięki czemu całość procesu przebiega w zaplanowanym terminie oraz zawsze na czas. Sklepy Tworzymy w różnych technologiach w zależności od charakteru Twojej działalności. Podczas naszej współpracy skupimy się na tym, aby w Twoim sklepie była wysoka konwersja. 

   

  Tworzenie Sklepów Internetowych Kalisz
  Strony internetowe Tworzenie Platformy B2B Kalisz

  Platformę B2B

  W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się sprzedażowe platformy B2B. Za główny cel podczas projektowania i wdrażania platform B2B stawiamy na system, który będzie można skalować oraz będzie charakteryzował się wysoka wydajnością. Dzięki czemu zaspokoi potrzeby Twojej firmy na lata. A jednocześnie, będzie przynosił satysfakcjonujące zyski. 

  Portale internetowe

  Potrafimy tworzyć również portale internetowe spersonalizowane pod konkretne potrzeby naszych klientów. Charakteryzuje je przyjazny panel administracyjny i wyjątkowa użyteczność. Nasz zespół projektantów przenalizuje, oceni ścieżki, przepływy użytkowników zapewniające, że każdy aspekt portalu jest dostosowany do konkretnych potrzeb. Niezależnie czy będzie to portal informacyjny   , usługowy, produktowy, społecznościowy, reklamowy czy branżowy, nasz rozwiązania sprawdzą się u Ciebie i przekroczą Twoje oczekiwania. 

  Tworzenie portali internetowych Kalisz

  Tworzenie stron internetowych Kalisz

  Nasi projektanci od tworzenia stron internatowych w Kaliszu, zajmą się Twoim projektem z należytą starannością. Aby projekt strony www skończył się sukcesem stosujemy 4 proste etapy współpracy z naszymi klientami. 

  Jak wygląda współpraca?
  Proces tworzenia strony Kalisz

  01

  Analiza

  Uważamy, że analiza branży w której strona ma działać jest jednym z najważniejszych aspektów. Dzięki temu będziemy wiedzieć jakie frazy kluczowe wpisują Twoi klienci oraz jak powinna wyglądać struktura Twojej strony internetowej.  

   

  02

  Projekt strony

  Wykonamy dla Ciebie projekt strony internetowej zgodny z Twoimi wymaganiami oraz z przeprowadzonym audytem dopilnujemy, aby wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami.

  03

  Korekty

  Kolejnym etapem jest wprowadzenie ostatnich poprawek na stronie internetowej. Ustalamy co można poprawić i usprawnić. Po tym etapie dostajesz konkretną stronę internetową.   

  04

  Marketing

  Gdy wyrazisz zgodę zajmujemy marketingiem oraz promocją Twojej strony internetowej. Zrobimy dla Ciebie pozycjonowanie seo, pozycjonowanie lokalne, reklamę Google Ads, oraz kampanię promocyjną w różnych social mediach.  

  Szukasz projektantów, którzy stworzą dla Ciebie sprzedażowa stronę internetową? Zależy Tobie, aby całość przebiegła szybko i zgodnie z wyznaczonym terminem? Zadzwoń lub napisz do nas!

  Dlaczego Warto mieć stronę?

  Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy w sieci. Posiadanie nowoczesnej strony internetowej, daje wiele korzyści które dobrze przełożą się na rokowania Twojej firmy. Poprzez stronę internetową możemy przekazać wartości swojej firmy, potencjalnemu klientowi. Możemy budować swój wizerunek oraz kontakty z klientami. Z biegiem czasu firma staje się rozpoznawalna, wyprzedzając konkurencję oraz staje się liderem na swoim rynku.

  Tworzenie stron internetowych Kalisz

  Opinie - Tworzenie Stron Kalisz

  Co mówią o nas Nasi Klienci? Jak oceniają usługę Tworzenia stron internetowych w Kaliszu

  Julia hfjvjmn
  Polecam usługi marketingowe,doradztwo oraz szkolenie sprzedażowe. Świetny kontakt. Pozdrawiam
  Sandra
  Polecam tą agencję! Świetny kontakt od pierwszej rozmowy. Przebieg współpracy oceniam na wysokim poziomie. Szybko, kreatywnie a co najważniejsze konkretnie! Projektowanie strony wyszło bardzo profesjonalnie! Szczerze polecam każdemu tą agencję jeśli jest na pierwszych krokach co do stron internetowych. Bardzo chwale!
  Kacper Skąpski
  Profesjonalne projektowanie stron www, idealnie zrobione pozycjonowanie. Polecam
  Jakub Dragon
  Pełna kompetencja ze strony Pana Konrada oraz fachowe wykonanie strony
  Marcin 91
  Pełna profeska
  Łukasz Libera
  Polecam współpracę. Potrzebowałem doradztwa w sprawie strony. Szybko, konkretnie i przede wszystkim kompetentnie.
  Mikołaj G
  Bardzo polecam, projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie Pozdrawiam
  czesława bochyńska
  Polecam te firmę z czystym sumieniem! Konkretnie i rzetelnie. Nie żałuję!
  ANGELINA W-D
  Jestem zadowolona z współpracy z LD. Proces projektowania strony internetowej jak i doradztwo marketingowe odbyło się sprawnie. Na każdym etapie wszystko działo się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Także serdecznie polcem !

  Tworzenie Stron w Kalisz

  Responsywne Strony WWW

  Dziś wielu użytkowników stron internetowych korzysta z różnych urządzeń do przeglądania Internetu, dlatego ważne jest, aby były one dostosowane ich urządzeń. Nasze strony zawsze są dostoswane do urządzeń responsywnych.  

  01

  Telefon

  Strona internetowa, będzie dostosowana do korzystania i w pełni funkcjonalnej na telefonach komórkowych. 

  02

  Tablet

  Dostosujemy Twoją strona internetowa dla użytkowników odwiedzających stron na tablecie.   

  03

  Laptop

  Wiele osób odwiedzających strony www, korzysta z laptopów, dlatego optymalizujemy strony dla laptopów.

   

  04

  Komputer stacjonarny

  Twoja strona będzie przystosowana, również do komputerów osobistych. 

  Cennik tworzenia stron internetowych w Kaliszu

  Ile kosztuje strona internetowa w Kaliszu?

  Strona Wizytówka

  Strona typu One-Page
  1250,00 PLN Brutto
  • Zakładki: Tylko strona Główna
  • Autorski projekt strony WWW
  • Formularz Kontaktowy
  • Pisanie treści na stronę
  • Zdjęcia stokowe
  • Akceptacja ciasteczek (RODO)
  • Szkolenie z obsługi strony
  • Możliwość dodatkowej rozbudowy

  Strona Firmowa

  Strona typu Multi-Page
  2250,00 PLN Brutto
  • Zakładki: do 5 sztuk
  • Autorski projekt strony WWW
  • Formularz Kontaktowy
  • Pisanie treści na stronę
  • Zdjęcia stokowe
  • Akceptacja ciasteczek (RODO)
  • Szkolenie z obsługi strony
  • Możliwość dodatkowej rozbudowy
  Popularny

  Strona Firmowa Premium

  Rozbudowana strona typu Multi-Page
  3250,00 PLN Brutto
  • Zakładki: do 10 sztuk
  • Autorski projekt strony WWW
  • Formularz Kontaktowy
  • Pisanie treści na stronę
  • Zdjęcia stokowe
  • Akceptacja ciasteczek (RODO)
  • Szkolenie z obsługi strony
  • Możliwość dodatkowej rozbudowy

  W ramach naszej profesjonalnej współpracy dokładamy wszelkich starań, aby dokładnie omówić z Tobą wszystkie niezbędne szczegóły zdalnie, pozwalając Ci cieszyć się komfortem pozostania w domu przez cały proces. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, zawsze jesteśmy gotowi spotkać się z naszymi klientami osobiście.

   

  Inne wykonywane usługi marketingowe w Kaliszu:

  Agencja Marketingowa Kalisz - Tworzenie Sklepów internetowych

  Sklepy Internetowe

  Sklep internetowy jest miejscem, w którym sprzedajesz swoje Produkty. Odpowiednia, zaplanowany sklep będzie skuteczniej sprzedawał. A odpowiednia budowa techniczna sprawi, że nie będzie generował problemów technicznych.

  Pozycjonowanie SEO

  Pozycjonowanie jest jednym z podstawowych metod, służących do promowania firmy w Internecie. Należy ona do najskuteczniejszych i najtańszych metod pozyskiwania klientów. Dlatego tak ważne jest bieżące pozycjonowanie swojej strony oraz dbanie o wysokie pozycje na frazy kluczowe wynikach wyszukiwania.

  Agencja Marketingowa Kalisz - Social Media

  Social media.

  Social media są kolejnym kanałem sprzedażowym. W którym możemy sprzedawać swoje usługi lub produkty. W miejscowości Kalisz konkurencja w social mediach jest niższa, niż w dużych miastach. Dlatego jest to dobry sposób, aby wyróżnić się spośród firm konkurencyjnych. Dobrze zaplanowane i prowadzone social media przynoszą wielu nowych klientów oraz zapewniają stałą komunikację z naszymi klientami.

  Agencja Marketingowa Kalisz - Projektowanie Graficzne

  Projekty graficzne

  W działaniach marketing bardzo ważna jest spójność. Dlatego dbamy o to, aby treści i grafiki publikowane w różnych kanałach w Internecie były ze sobą spójne. I budziły skojarzenia z twoją firmą. Tworzymy banery, identyfikacje wizualne, loga, katalogi firmowe oraz materiały promocyjne.

  Sklepy Internetowe Kalisz Agencja Marketingowa

  Agencja Marketingowa

  Nasza Agencja Marketingowa działająca na ternie Kalisz świadczy wiele różnych usług marketingowych.

  Zastanawiasz się jakiej strony potrzebuję Twoja Firma? Chcesz ja zmodernizować?

  Napisz do nas, a my wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną. Przedstawimy Tobie najlepsze rozwiązania odpowiednie do branży w jakiej działasz.

  Tworzenie stron internetowych Kalisz

  Sprawdź naszego bloga o towrzeniu stron w kaliszu

  LD Agency Social Media

  Czym są Social Media?

  Social Media, czyli media społecznościowe, stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Są to platformy internetowe, które umożliwiają użytkownikom łatwe dzielenie się informacjami

  Czytaj więcej »
  Content Marketing LDAGENCY

  Content Marketing dla Firm

  Skuteczne strategie marketingu Twojej firmy za pomocą Content Marketingu Czy uważasz za wyzwanie, aby utrzymać swoją firmę widoczną, istotną i kwitnącą? Jeśli jesteś właścicielem małej

  Czytaj więcej »
  Pozycjonowanie SEO LD-Agency, Projketowanie

  Pozycjonowanie SEO

  Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) Podstawowe działanie z zakresu marketingu polegające na zwiększeniu wieczności strony www w bezpłatnych (organicznych) wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google pod wybrane słowa

  Czytaj więcej »