Pozycjonowanie Stron SEO

Profesjonalne Pozycjonowanie stron SEO

Jeśli prowadzisz biznes na pewno zależy Ci, aby twoja firma była widoczna dla klientów w Twoim obrębie. A konkretnie, by Twój klient mógł znaleźć Cię szybciej, niż konkurencję. Pozycjonowanie SEO sprawi, że Twój biznes zacznie być widoczny dla potencjalnych klientów, wykorzystujących przeglądarki Google do szukania usług oraz produktów. W wyniku ciągłego rozwoju technologii oraz infrastruktury, takich klientów przybywa z roku na rok. Dlatego w dalszej części opiszemy Ci dokładnie usługę pozycjonowania stron internetowych SEO.

Zamów bezpłatną konsultację

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych to optymalizacja stron internetowej pod dane słowo kluczowe, tak aby wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwań przeglądarki. Jako przykład posłuży nam fraza kluczowa producent okien.

zrozumieć zjawisko pozycjonowania SEO
Wpisujemy słowo kluczowe w wyszukiwarkę.

Po wyszukaniu pokazują nam się następujące frazy.

Wytłumaczyć zjawisko pozycjonowania, pokazać jak wygląda pozycjonowanie frazy.
Wyniki wyszukiwań dla hasła producent okien.

Kolorem czerwonym zostały zaznaczone linki sponsorowane, oprócz tego posiadają dopisek REKLAMA. Co ważne, jeżeli ktoś w przeglądarce ma włączone blokowanie reklam to te wyniku mu się nie pokażą. W wyniku czego, nasza firma mu się nie pokaże. Dlatego tak ważne jest pozycjonowanie SEO.
Link pozycjonowany poprzez działania seo został zaznaczony białym kolorem. Jak można zauważyć nie posiadają one żadnych dopisków. Jak wskazuję wiele badań, aż 37% użytkowników klika w pierwszą orgarniczą frazę kluczową. Dlatego tak ważne jest, aby być jak najwyżej w wynikach wyszukiwań Google.

Dla kogo jest pozycjonowanie stron internetowych i sklepów internetowych?

Pozycjonowanie to najlepsze działanie marketingowo – sprzedażowe w jakie aktualnie można zainwestować pieniądze. Dzięki niemu klienci mają dostęp, a co najważniejsze widzą Twoją ofertę 24/7. Wprawdzie to taki Twój handlowiec, który sprzedaje cały czas. Dlatego działania seo sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych firmach. Każda firma skorzysta na tym, że zostanie szybciej i łatwiej znaleziona, niż konkurencja. Warto wspomnieć, że pozycjonowanie to proces dzięki któremu twój sklep może być widoczny nawet po zakończeniu z nami współpracy. Działania te działają cały czas od kiedy naniesie się je na stronę www. Są one trwałe, skuteczne oraz są najtańszą formą marketingu. Dlatego każdy na tym może skorzystać.

Pozycjonowanie stron SEO - Czy jest trudne?

Podczas ostatnich lat można zauważyć trend, według którego coraz więcej osób zaczyna korzystać z internetu. W związku z tym trendem, nie można przejść obok pozycjonowania obojętnie. Na skutek tego pozycjonowanie powinno być podstawowym wydatkiem marketingowym firm. Duże agencje zbudowały stereotyp, że jest to działania trudne i drogie. Z własnego doświadczenia wiemy, że pozycjonowanie jest proste. Pierwsze efekty pozycjonowanie, możemy zauważyć w ciągu nawet tygodnia, a w ciągu miesiąca jesteśmy w stanie być w top10 albo nawet top3

Zdjęcie pochodzi z portalu lepszypoznan.pl

Pozycjonowanie stron SEO - Dlaczego warto wybrać LD -Agency?

Masz pytanie? Chcesz sprawdzić możliwości swojej firmy w intrenecie?

Dla kogo jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne (Lokalne SEO) sprawdzi się zarówno w małej firmie, jak i dużej. Wynika to z faktu, że coraz więcej osób szuka usług i przedmiotów lokalnie. Nawet przeglądarki Google szukają usług pod względem lokalnym. 

Jak możemy zobaczyć mamy informację, że wyniki wyszukiwania są dla lokalizacji Suchy Las. Dzięki temu wyszukiwarka skanuję strony internetowe czy jest informacja o miejscowości Suchy Las. Warto wspomnieć, że wyszukiwarka pokazuję to w obrębie Suchego lasu. Czyli może zdarzyć się sytuacja, że pokaże nas w obrębie np. 5 km od Suchego Lasu. Daje nam to zatem duży obszar z którego możemy uzyskać potencjalnych klientów. Dużym atutem pozycjonowania lokalnego jest też sam klient. Ponieważ są to propozycję z jego okolicy, klient kupuje szybciej, niż w przypadku fraz ogólnopolskich. Dodatkowo możemy się z nim spotkać, ponieważ jest blisko naszej siedziby.

Czy warto pozycjonować stronę lokalnie?

Tak, jak najbardziej takie działania przyniosą szybki efekt w postaci dodatkowego ruchu nowych klientów. Warto wspomnieć, że aktualni klienci znają nas dużo szybciej i łatwiej, niż dotychczas. Według badań przeprowadzonych przez Google ok. 50% zapytań w wyszukiwarce Google uwzględnia lokalizację. Dodatkowo 82% użytkowników, szukających danej usługi wybiera firmę znajdującą się w pobliżu. Po trzecie 74% użytkowników decyduje się na zakupy w lokalnym sklepie albo skorzystanie z jego usług. Dlatego warto być dobrze wypozycjonowanym lokalnie.

Lokalne pozycjonowanie SEO - Na co warto zwrócić uwagę?

Lokalne pozycjonowanie w danej miejscowości pozwala nam pozyskiwać ruch na nasza stronę z konkretnego regiony np. Wielkopolski. Celem uzyskania takie efektu należy wybierać lokalne frazy słowo plus konkretne miasto np. Pozycjonowanie Suchy Las. Następnie do tego należy ustalić strategię SEO, dzięki której będzie sukcesywnie zwiększać swój udział w rynku. Jednak należy zwrócić uwagę na trudność fraz kluczowych. Najlepiej w tym celu skorzystać z usług profesjonalisty.

Kolejnym skutecznym korkiem, z pewnością będzie optymalizacja wizytówki Google. Czym jest wizytówka Google? Jest to profil twojej firmy w Internecie. Wizytówkę ukazuje zdjęcie poniżej.

Obrazek przedstawia wizytówki Google - Widok z Komputera

Jak można zauważyć pokazują się nam firmy w naszej okolicy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników, którzy używają telefonu, ponieważ mogą od razu wyznaczyć sobie trasę albo zadzwonić do nas. Dlatego wizytówka Google to bardzo ważny aspekt pozycjonowanie Twojej strony. W wyniku tego fakt, zawsze dbamy o wizytówki naszych Klientów. Dobrze skonfigurowana i zoptymalizowana wizytówka to kolejne źródło klientów dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie stron SEO - Co obejmuje usługa?

Pozycjonowanie stron SEO - cennik.

Koszt działań seo, ciężko jest jednoznacznie określić, ponieważ na całkowity koszt składa się wiele czynników. Jednym z nich jest konkurencyjność frazy na jaką się pozycjonujemy w zależności od konkurencji jaka jest w danej branży słowo może pozycjonować się od 3 do nawet 12 miesięcy. Natomiast pozycjonowanie strony nie jest dużym kosztem, gdy zaczynamy od łatwych fraz kluczowych. Wówczas koszt pozycjonowania zaczyna się od 419 zł miesięcznie. Podana kwota to kwota brutto. Dlatego każdy powinien sobie taką inwestycję w firmie poczynić. A w następstwie zacząć budować swój marketing online

Pozycjonowanie stron SEO - Zamów bezpłatną konsultację