Profesjonalne projektowanie i Tworzenie stron internetowych Swarzędz

  Tworzymy strony nowej generacji!

  Projektowanie i Tworzenie Stron Internetowych Swarzędz

  Nowoczesne, skuteczne i przyjazne.
  Dla Ciebie. Dla użytkownika. Dla wyszukiwarek.
  Indywidualne i unikalne projekty oparte na sprawdzonych rozwiązaniach wyniosą Twoją firmę pod internetowe niebiosa i zabłysną w wyjątkowym świetle!

  Tworzenie Stron Internetowych Swarzędz
  Tworzenie Stron Internetowych Swarzędz

  Tworzenie stron internetowych Swarzędz

  Co może zrobić dla Twojej firmy?
  Twoja strona internetowa jest kluczem do skutecznej prezentacji Twojej firmy.
  Niezależnie od tego, czy jest to strona korporacyjna, sklep internetowy czy inny rodzaj usługi biznesowej, rozumiemy Twoje indywidualne potrzeby. Naszym podejściem jest zawsze spełnianie Twoich pomysłów i oczekiwań.

   

  Jak sprawimy, że Twoja strona będzie sprzedawać?
  Proces tworzenia strony WWW Swarzędz

  01

  Analiza

  Ocenimy konkretną branżę i zaangażujemy się w szczegółowe rozmowy dotyczące oczekiwanych projektów, dodatkowych funkcji, tematów i celów. Ponadto omówimy podstawowe aspekty współpracy.

   

  02

  Projekt strony

  Podczas projektu skupiamy się przede wszystkim na UX. Czyli zaprojektowaniu tak Strony WWW, aby przynosiła sprzedaż. A elementy na niej tylko ją zwiększały

  03

  Korekty

  Zatwierdzasz projekt graficzny ukończonej strony internetowej. Poprawiamy projekt zgodnie z wytycznymi. Uzupełnij brakujące informacje (np. dane firmy).

  04

  Marketing

  Ostateczna wersję strony wgrywamy do internetu. Gdy wyrazisz na to zgodę zajmiemy się promowaniem Twojego Biznesu Online. 

  OPIEKA NAD TWOJĄ STRONĄ INTERNETOWĄ
  Jeśli Twoja strona internetowa lub e-sklep będzie wymagać regularnej aktualizacji, weźmiemy na siebie ten obowiązek.
  Za konkretną, comiesięczną kwotę.

  Dlaczego my?

  Nasza wiedza specjalistyczna leży w dziedzinie projektowania UX (właściwe doświadczenie użytkownika, które, gdy jest odpowiednio zaprojektowane, zwiększa sprzedaż).

  Podczas gdy wielu projektantów stron internetowych koncentruje się wyłącznie na aspektach technicznych i funkcjonalnych, dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu rozumiemy, że sukces sprzedaży nie zależy tylko od automatyzacji procesów, integracji czy narzędzi marketingowych. Obejmuje cały proces interakcji użytkownika z marką, od pierwszego spotkania do ostatecznej transakcji. Z tego powodu dobrze przemyślane i strategicznie rozmieszczone odpowiednie elementy są kluczowe w lejku sprzedażowym.

  Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu UX, projektowaniu graficznym, programowaniu i marketingu.

   

  Tworzenie stron internetowych Swarzędz

  Opinie
  Tworzenie stron internetowych Swarzędz

  Julia hfjvjmn
  Polecam usługi marketingowe,doradztwo oraz szkolenie sprzedażowe. Świetny kontakt. Pozdrawiam
  Sandra
  Polecam tą agencję! Świetny kontakt od pierwszej rozmowy. Przebieg współpracy oceniam na wysokim poziomie. Szybko, kreatywnie a co najważniejsze konkretnie! Projektowanie strony wyszło bardzo profesjonalnie! Szczerze polecam każdemu tą agencję jeśli jest na pierwszych krokach co do stron internetowych. Bardzo chwale!
  Kacper Skąpski
  Profesjonalne projektowanie stron www, idealnie zrobione pozycjonowanie. Polecam
  Jakub Dragon
  Pełna kompetencja ze strony Pana Konrada oraz fachowe wykonanie strony
  Marcin 91
  Pełna profeska
  Łukasz Libera
  Polecam współpracę. Potrzebowałem doradztwa w sprawie strony. Szybko, konkretnie i przede wszystkim kompetentnie.
  Mikołaj G
  Bardzo polecam, projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie Pozdrawiam
  czesława bochyńska
  Polecam te firmę z czystym sumieniem! Konkretnie i rzetelnie. Nie żałuję!
  ANGELINA W-D
  Jestem zadowolona z współpracy z LD. Proces projektowania strony internetowej jak i doradztwo marketingowe odbyło się sprawnie. Na każdym etapie wszystko działo się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Także serdecznie polcem !

  Projektujemy Responsywne Strony WWW Swarzędz

  Przede wszystkim tworzymy responsywne, nowoczesne strony internetowe.
  Oznacza to, że automatycznie dostosowują się one do każdego urządzenia.
  Dzięki temu, że nawet posiadacze małych smartfonów nie będą mieli problemów z jej przeglądaniem.
  Strony responsywne są również niezwykle cenne dla wyszukiwarek internetowych.

  Rodzaje stron internetowych Swarzędz

  01

  Strona OnePage

  Strona typu One-Page to witryna składająca się z jednej, długiej strony, która zawiera wszystkie informacje na temat firmy, produktów lub usług. Taki rodzaj strony internetowej jest bardzo popularny w przypadku prezentacji krótkich treści.

   

  02

  Strona Multi Page

  Przeciwieństwem One Page jest Multi Page. Główną różnicą jest obecność podstron. Centralnym punktem Multi Page jest strona główna. Strona główna zawiera kluczowe kwestie i krótkie informacje. Bardziej szczegółowe i obszerne dane są dostarczane użytkownikowi za pośrednictwem podstron; w przeciwieństwie do One Page, menu nie kieruje użytkownika do sekcji strony głównej, ale do podstron poświęconych odpowiednim tematom.

   

  03

  Strona Firmowa

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stronę internetową dla firmy konsultingowej, korporacyjnej czy start-upu, strona korporacyjna jest niezbędna do budowania wizerunku marki w Internecie. Ważne jest, aby strona korporacyjna była zgodna ze schematem kolorów marki, konsekwentnie wykorzystywać wybraną typografię i wyraźnie wyświetlała logo firmy.

   

  Nasz Cennik
  Tworzenie stron internetowych Swarzędz

  Strona Wizytówka

  Strona typu One-Page
  1250,00 PLN Brutto
  • Zakładki: Tylko strona Główna
  • Autorski projekt strony WWW
  • Formularz Kontaktowy
  • Pisanie treści na stronę
  • Zdjęcia stokowe
  • Akceptacja ciasteczek (RODO)
  • Szkolenie z obsługi strony
  • Możliwość dodatkowej rozbudowy

  Strona Firmowa

  Strona typu Multi-Page
  2250,00 PLN Brutto
  • Zakładki: do 5 sztuk
  • Autorski projekt strony WWW
  • Formularz Kontaktowy
  • Pisanie treści na stronę
  • Zdjęcia stokowe
  • Akceptacja ciasteczek (RODO)
  • Szkolenie z obsługi strony
  • Możliwość dodatkowej rozbudowy
  Popularny

  Strona Firmowa Premium

  Rozbudowana strona typu Multi-Page
  3250,00 PLN Brutto
  • Zakładki: do 10 sztuk
  • Autorski projekt strony WWW
  • Formularz Kontaktowy
  • Pisanie treści na stronę
  • Zdjęcia stokowe
  • Akceptacja ciasteczek (RODO)
  • Szkolenie z obsługi strony
  • Możliwość dodatkowej rozbudowy

  Rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy. Dlatego oferujemy elastyczne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb, niezależnie od tego, czy szukasz prostego serwisu informacyjnego, czy złożonej platformy e-commerce. Jesteśmy w stanie dostosować się do klienta i jego specjalnych potrzeb. Rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy i wymaga elastycznego podejścia – nawet jeśli jest to Twoja nowa strona internetowa. 

   

  Zastanawiasz się nad stroną internetową dla swojego biznesu lub chcesz ją zmodernizować?

  Chcesz mieć stronę internetową, która realnie zwiększy sprzedaż Twojej firmy? Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania związane z witryną podczas bezpłatnej konsultacji telefonicznej - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 30 minut.

  FAQs
  Tworzenie stron internetowych Swarzędz

  Często zadawane pytania.

  Ile kosztuje Strona Internetowa?

  Ceny usług tworzenia stron internetowych zaczynają się od 1500 PLN. Ostateczna cena zależy od wielu złożonych projektów, specyfikacji technicznych i planowanych projektów. Należy pamiętać, że ceny różnią się w zależności od projektu. Na przykład zaprojektowanie strony głównej przy użyciu szablonów i kontrolek komponentów jest znacznie droższe niż zaprojektowanie pojedynczej strony, która uruchamia kontrolki i jest wdrażana od podstaw przez programistę.

  Jaki czas oczekiwania na stronę internetową?

  Zależy. Najprostszą jednostronicową stronę internetową lub wizytówkę można utworzyć w ciągu dwóch do pięciu dni. W przypadku bardziej złożonych witryn ramy czasowe są dłuższe i wynoszą od 4 do 10 dni. Jeśli jednak klient potrzebuje strony natychmiast, może ona powstać w ciągu zaledwie dwóch dni! Czas zależy również od klienta, wymaganych materiałów i jego preferencji. Optymalne ramy czasowe to około 7 dni roboczych.

  Ile Kosztuje Stworzenie Sklepu Internetowego?

  Minimalna cena sklepu internetowego to 1 800 zł. Ostateczna cena zależy od rozbudowy sklepu, wybranych dodatków czy preferencji wizualnych.

  Czy trzeba dostarczyć własne zdjęcia i tekty?

  NIE. Oczywiście możesz przesłać własne zdjęcia i teksty, ale jeśli nie, sami przygotujemy treść i wyszukamy odpowiednie obrazy. Możemy przygotować także „surowy” tekst oferty Twojej firmy.

  Jakie opłaty obowiązują po upływie roku?

  Po upływie roku od uruchomienia witryny należy co roku uiszczać opłatę za domenę i hosting, aby witryna nadal działała tak, jak powinna. Jeśli jednak klient nie chce płacić tej opłaty powyższe co roku, istnieje można wykupienia na kilka lat.

  Ostatnie wpisy o marketingu online
  Tworzenie Stron Internetowych Swarzędz.

  LD Agency Social Media

  Czym są Social Media?

  Social Media, czyli media społecznościowe, stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Są to platformy internetowe, które umożliwiają użytkownikom łatwe dzielenie się informacjami

  Czytaj więcej »
  Content Marketing LDAGENCY

  Content Marketing dla Firm

  Skuteczne strategie marketingu Twojej firmy za pomocą Content Marketingu Czy uważasz za wyzwanie, aby utrzymać swoją firmę widoczną, istotną i kwitnącą? Jeśli jesteś właścicielem małej

  Czytaj więcej »
  Pozycjonowanie SEO LD-Agency, Projketowanie

  Pozycjonowanie SEO

  Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) Podstawowe działanie z zakresu marketingu polegające na zwiększeniu wieczności strony www w bezpłatnych (organicznych) wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google pod wybrane słowa

  Czytaj więcej »