Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie SEO LD-Agency, Projketowanie

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)

Podstawowe działanie z zakresu marketingu polegające na zwiększeniu wieczności strony www w bezpłatnych (organicznych) wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google pod wybrane słowa kluczowe np. Pozycjonowanie stron internetowych ( To jest przykładowe słowo kluczowe ). Czym jest pozycjonowanie? Działanie te polega na optymalizacji wszystkich treści na stronie oraz budowania zaplecza linków (Link Building). Pozycjonowanie strony www można podzielić na działania on-site (Bezpośrednio wykonywane na stronie www) oraz off-site (Dokonywane poza stroną internetową).
 
Projektowanie stron internetowych ld-agency , Projektowanie stron www, tworzenie stron www, Marketing

Off-site

Jest to pozyskiwanie linków do naszej strony www. Aby uzyskać jak najwyższą widoczność strony, dzięki temu działaniu ważne jest by nasze linki były wartościowe. Wartościowe linki to takie, które pochodzą z wiarygodnych witryn (Im większa zasięgowa witryna, tym wyżej ocenia to algorytm Google)

On-site

Do działań seo na tej płaszczyźnie będą należeć: optymalizacja treści, poprawność kodu strony, szybkości działania oraz działania UX. Optymalizacja na tej płaszczyźnie jest kluczowa do uzyskania skutecznego pozycjonowania.

Audyt SEO

Pierwsze działania SEO, które należy przeprowadzić by poznać pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Działania mające na celu dostosowanie twojej strony do wymogów SEO. W dalszej części artykułu o pozycjonowaniu witryn przedstawimy jak zrobić efektywny audyt SEO oraz na co zwrócić uwagę podczas analizy strony.

Optymalizacja SEO

Działania polegające na usprawnianiu tekstu pod wytyczne Google.

Udostępnij Post

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Sprawdź jeszcze