Prowadzenie Social Media Kalisz

Zlecenie projektu strony nie było jeszcze tak proste!

Prowadzimy kompleksowo Social Media w Kaliszu

Social media to podstawowa forma komunikacji z naszymi klientami, fanami marki oraz obserwatorami. Dlatego ważne, aby publikować posty regularnie i postawić na przemyślany content (treści które zamienimy w ruch, a następnie w sprzedaż). Jako agencja social media działająca na terenie Kalisza, chętnie zajmiemy się Twoimi socialami. Stworzymy dla Ciebie content który będzie generował dodatkowy przychód.

Prowadzenie Social Media Kalisz

Social Media Kalisz

Social Media w Kaliszu to doskonałe źródło nowych klientów.

Jakie korzyści daje nam prowadzenie social mediów w Kaliszu?

01

Budowanie Marki

W social media można tanio kupować zasięgi, jest to jedna z najtańszych form reklamy w Internecie. Dzięki temu, za niewielką kwotę jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę grupy docelowej. 

02

Komunikacja z klientem

Social Media takie jak Facebook, Instagram czy LinkedIn dają nam możliwość komunikowania się z naszymi klientami. Posiadają one możliwość wysyłania do nas wiadomości, zapytania oraz złożenia zamówienia. Dzięki dodawaniu odpowiednich postów, możemy zwiększyć sprzedaż naszych produktów lub usług.

03

Dodatkowa sprzedaż

Social Media to dodatkowy kanał sprzedażowy dla naszych usług czy produktów. Może on stanowić dodatkowy fundament Twojej sprzedaży. Dobrze zaplanowane działania marketingowe w obszarze social mediów przynoszą dodatkowe korzyści. Warto nadmienić że nasza konkurencja często korzysta z social mediów w sposób nieprzemyślany, dzięki czemu w łatwy sposób jesteśmy w stanie ich prześcignąć czy wyprzedzić. 

Chcesz zacząć pozyskiwać klientów za pomocą Social Mediów w Kaliszu? 
Zadzwoń lub napisz, kiedy chcesz! Darmowa Wycena już w ciągu 24h!

Proces współpracy - Social Media Kalisz.

Nasi specjaliści od prowadzenia social mediów projektowania oraz tworzenia stron internetowych, dzięki czystemu i indywidualnemu podejściu, tworzą wyrafinowane oraz sprzedażowe strony www oparte na WordPressie. Które są responsywne oraz przystosowane do rozbudowy w przyszłości.

 

01

Analiza Twojej branży.

Na samym początku naszej współpracy wykonamy dla Ciebie bezpłatny audyt Twojej branży oraz przeprowadzimy analizę Twoich social mediów. Dzięki temu określimy wymagany budżet na prowadzenie Twoich social mediów.

02

Ustalenie celów naszych działań.

Kolejnym krokiem jest ustalenie celów i oczekiwań naszej współpracy. Po tym kroku jesteśmy w stanie podać ostateczną cenę naszej usługi. Na tym etapie ustalamy cele takie jak: pozyskiwanie ruchu na stronę, generowanie leadów, badanie społeczne, budowanie społeczności oraz marki osobistej.

03

Ustalimy plan działania i zakres prac.

Dzięki dokładnej analizie oraz jasnym celom jesteśmy w stanie przygotować szczegółowy plan działania dla Twojej firmy. W wyniku tego będziesz wiedział, co i kiedy jest u ciebie wykonywane, a nasze prace będą wykonywane zgodnie z ustalonym harmonogramem prac, zawsze na czas.

04

4.Kontrolowanie i raportowanie.

Na ostatnim etapie skupiamy się na kontrolowaniu bieżącej optymalizacji Twoich social mediów. Średni czas optymalizacji wynosi około od 2 do 3 miesięcy. Wynika to z faktu, że musi nastąpić odpowiednia liczba kliknięć oraz wejść na stronę naszych klientów. Na każdym etapie przesyłamy Ci raport z naszych dotychczasowych działań oraz przedstawiamy najbliższą perspektywę. Dzięki temu, zawsze jesteśmy na bieżąco.

Opinie

Tworzenie stron internetowych Ostrów Wielkopolski - Opinie

Julia hfjvjmn
Polecam usługi marketingowe,doradztwo oraz szkolenie sprzedażowe. Świetny kontakt. Pozdrawiam
Sandra
Polecam tą agencję! Świetny kontakt od pierwszej rozmowy. Przebieg współpracy oceniam na wysokim poziomie. Szybko, kreatywnie a co najważniejsze konkretnie! Projektowanie strony wyszło bardzo profesjonalnie! Szczerze polecam każdemu tą agencję jeśli jest na pierwszych krokach co do stron internetowych. Bardzo chwale!
Kacper Skąpski
Profesjonalne projektowanie stron www, idealnie zrobione pozycjonowanie. Polecam
Jakub Dragon
Pełna kompetencja ze strony Pana Konrada oraz fachowe wykonanie strony
Marcin 91
Pełna profeska
Łukasz Libera
Polecam współpracę. Potrzebowałem doradztwa w sprawie strony. Szybko, konkretnie i przede wszystkim kompetentnie.
Mikołaj G
Bardzo polecam, projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie Pozdrawiam
czesława bochyńska
Polecam te firmę z czystym sumieniem! Konkretnie i rzetelnie. Nie żałuję!
ANGELINA W-D
Jestem zadowolona z współpracy z LD. Proces projektowania strony internetowej jak i doradztwo marketingowe odbyło się sprawnie. Na każdym etapie wszystko działo się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Także serdecznie polcem !
Prowadzenie Facebook Kalisz - Social media kalisz

Prowadzenie i obsługa fanpage na Facebooku.

Zajmujemy się profesjonalną obsługą fanpage firmy na Facebooku. Będziemy dążyć do budowania pozytywnego wizerunku Twojej firmy, zwiększenia sprzedaży Twoich usług lub produktów. Wykorzystamy do tego profesjonalne narzędzia takie jak meta biznes site, Photoshop czy Canva. Dzięki temu Twoje treści będą unikalne i przystosowane do Twojej grupy docelowej (twoich klientów).

Reklama Facebook Ads.

Stworzymy dla ciebie również reklamy facebook ads, dla różnych celów reklamowych. Dzięki niej możemy zwiększyć sprzedaż, sporządzimy dla Ciebie lejki marketingowe, które skłonią Twoich klientów do współpracy z tobą oraz zakupu Twojego produktu lub usługi:

– Kontakty.
W tym celu reklamowym, skupimy się na pozyskiwanie kontaktów na twoje usługi lub produkty, poprzez formularz, wiadomości, połączenia rejestrowane.

– Aktywność.
Pozyskamy większą aktywność pod twoimi postami oraz  relacjami. Zdobędzięmy nowe polubienia twojego fanpage’a na Facebooku. Dzięki temu uzyskamy dla ciebie więcej wiadomości, wyświetleń oraz  aktywności dotyczących postów.

– Ruch.
Ten cel jest świetnym początkiem lejka marketingowego. Za jego pomocą wygenerujemy nowe odwiedziny dla Twojej strony lub miejsca docelowego, w którym mają kliknąć klienci.

– Rozpoznawalność
Za pomocą tego celu zwiększymy rozpoznawalność Twojej Marki. Reklama będzie wyświetlana osobom, które są najbardziej skłonne to zapamiętać

 

Prowadzenie i obsługa profilu na Instagramie.

Instagram, podobnie jak Facebook jest popularnym mediem społecznościowym. Jest to kolejny kanał sprzedażowy, w którym możemy sprzedawać nasze produkty lub usługi. Zajmiemy się profesjonalnym prowadzeniem i obsługą twojego profilu na Instagramie, jako zespół pasjonatów marketingu z wysokim zaangażowaniem zajmujemy się promocją i sprzedażą Twoich usług na instagramie. Zaangażujemy się w pomoc w planowaniu oraz tworzeniu materiałów promocyjnych, takie jak posty, rolki itp.  Następnie zajmiemy się ich promocją, ustalimy odpowiednie hashtagi oraz ustawienia profilu. Ustawimy harmonogram dodawania postów, aby pojawiały się regularnie. W naszym zespole znajduje się fotograf. Nowi operatorzy wideo, montażyści, marketingowcy i dzięki temu będziemy mogli tworzyć content dla Twojej firmy. Promocyjne oraz profesjonalne rolki na Instagramie.

Prowadzenie Instagrama Kalisz - social media Kalisz

Reklama Instagram.

Reklama na Instagramie ma 3 podstawowe rodzaje celów: rozpoznawalność, zakup oraz konwersja. Wśród bardziej szerokich celów możemy znaleźć wyświetlania filmów, banerów oraz linki odsyłające do strony z ofertą, zwiększenie liczby pobrań naszej aplikacji. Warto wspomnieć, że regularne prowadzenie profili na Instagramie doskonale współdziała z reklamą na Instagramie, ponieważ wpływa na większą liczbę wyświetleń i zasięgów naszej reklamy oraz instagram chętniej nas promuje. Kluczowym elementem reklamy na Instagramie jest możliwość wchodzenia w interakcję z twórcą reklamy, co buduje zaangażowanie u naszych klientów oraz  zwiększa szanse na zakup naszego produktu lub usługi. Nasz zespół wspólnie ustali  z Tobą odpowiednie cele reklamowe, zaplanuje działania a następnie wykona za ciebie posty zgodnie z harmonogramem wspólnie ustalonym.

 

Prowadzenie linkedin.

Przez wiele lat Linkedin kojarzył się z platformą do szukania pracy. Obecnie dzięki napływowi nowym użytkowników Linkedin stał się skutecznym miejscem do pozyskiwania klientów, co czyni go atrakcyjnym miejscem, w którym możemy sprzedawać nasze produkty.

Prowadzenie LinkedIn Kalisz - Social Media Kalisz

Jak działamy na LinkedIn?

1.Strategia.

Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej omówimy cele firmy, ustalimy Bayer personel przewagi nad konkurencją. Przygotujemy Plan działania, przygotujemy propozycję działań, następnie czekamy na akceptację naszych działań i pracujemy zgodnie z harmonogramem prac.

2.Profesjonalna szata graficzna.
W drugim kroku skupimy się na wykonaniu profesjonalnych grafik tak, by profil był spójny z całością wizualną firmy. Ważne jest dla nas, by wygląd był praktyczny, prosty i elegancki.

3.Tworzymy kreatywne treści.
Materiały na linked in muszą być bardziej wyczerpujące niż na innych social mediach.Ponieważ użytkownicy linkedin szukają bardziej konkretnych, szczegółowych informacji. Dlatego tak ważne jest, abyśmy byli w stałym kontakcie z Tobą, abyśmy mogli tworzyć angażujące treści dla użytkowników.

4.Pozyskiwanie obserwujących.
Odpowiednia zgodna identyfikacja graficzna, solidna porcja ciekawych informacji to pierwsze kroki do pozyskiwania obserwatorów a z czasem zamiany ich w klienta za pomocą odpowiednich działań. Zawsze tworzymy spójną całość, by klient mógł kojarzyć z tym firmę. 

 

Reklam ma LinkedIn.

Z racji posiadanego zespołu specjalistów zajmujemy się również reklamami na LinkedIn. Dzięki zaawansowanym celom oraz przemyślanym lejką marketingowym jesteśmy w stanie stworzyć dla ciebie wysoką konwersję za pomocą reklamę LinkedIn.

Kalisz

Integracja social media.

Wiemy, jakie to wyzwanie prowadzić terminowo social media. Jak jest ich tak wiele dziś. W zależności od branży, w której działamy, będzie ich od 3 do 10 miejsc, w których warto regularnie publikować. Dlatego, aby nad tym zapanować, tworzymy integrację z takimi narzędziami jak zapier, by w zautomatyzowany sposób dodawać i zarządzać naszym contentem w internecie. Zajmujemy się wdrożeniem oraz szkoleniem z tego zakresu tak, aby osoba w Twojej firmie mogła tym sama zarządzać i aby na tym polu była u Ciebie automatyzacja.

Portofolio

Tworzenie stron internetowych Ostrów Wielkopolski - Nasze Realizacje

Szkolenie, social media.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele firm posiada własne działy marketingowe, albo po prostu sami wewnętrznie chcą prowadzić swoje social media.Dlatego oferujemy szkolenia z tego zakresu.

Cena szkolenia social media, Kalisz.

Ceny szkoleń są ustalane indywidualnie i w dużym stopniu zależą one od  celów, jakie chcemy osiągnąć. Jednak zawsze tworzymy pakiety w taki sposób, aby były odpowiednio dostosowane do budżetu danej firmy. Wycenę otrzymasz do 30 minut po wysłaniu zapytania.

 

01

Audyt

Jeśli prowadzić już social media, zrobimy ich audyt, a następnie zgodnie z twoimi celami przygotowujemy odpowiedni plan działania. Jeśli ich nie prowadzisz, przeanalizujemy od razu twoją konkurencję i będziemy wiedzieć, co działa, a co nie.

02

Przygotowanie szkolenia

Aby szkolenie było skuteczne, musi ono być spersonalizowane pod dany cel oraz twoją firmę. Dlatego właśnie tworzymy spersonalizowane szkolenia pod daną branżę.

03

Przeprowadzenie szkolenia

Szkolenia odbywa się w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie poprzez Google meeting. Szkolenie trwa około 7 godzin i w tym czasie tłumaczymy narzędzia jakie będą wykorzystywane oraz jak z nich korzystać. Omówimy Twoją branżę i dobierzemy odpowiedni content, grafiki, newsy które będa umieszczone na Twoim profilu. Damy Ci wskazówki jak odpisywać na pozytywne wiadomości/komentarze oraz na te negatywne. Przedstawimy przykładowe strategie, które będziesz mógł wykorzystać w swojej firmie.

04

Konsultacje

Wydajemy sobie sprawę, że social media nie są proste. Dlatego zapewniamy wsparcie po szkoleniu, dzięki czemu w każdej chwili możemy Ci pomóc. Odbywa się to za pomocą rozmowy telefonicznej i podczas której wyjaśniamy zachodzące wątpliwości.

FAQs

Najczęściej zadawane pytania o Social Mediach w Kaliszu.

Ile kosztuje obsługa Social Mediów w Kaliszu?

Koszt obsługi social mediów w Kaliszu jest ustalany indywidualnie, jednakże najniższe pakiety zaczynają się od 499 zł.

Dlaczego social media nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?

Najczęściej działania te są spowodowane złymi ustawieniami profili w social mediach, brakiem strategii, mało ciekawym contentem.

Na czym polega obsługa social mediów?

Obsługa profili na social mediach w Kielcach polega na planowaniu, przygotowywaniu i bieżącej optymalizacji publikowanych treści w social mediach.

Dlaczego warto korzystać z social mediów?

W social mediach jest coraz więcej nowych użytkowników, coraz więcej osób z nich korzysta. Daje nam to olbrzymi rynek na sprzedawanie naszych usług i produktów.

Jakie platformy social mediów powinniśmy wybrać do promocji firmy?

Wybór odpowiednich social mediów zależy w głównej mierze od naszej konkurencji, grupy docelowej, produktu lub usługi. Ciężko bez dokładnej analizy tych obszarów, wskazać odpowiednie miejsce do naszej promocji. Nasi eksperci przeanalizują to dla Państwa i odpowiednio doradzą odpowiednie rozwiązanie. 

Jaki Jest Koszt Promowania Strony Internetowej ?

Koszt promowania strony internetowej jest wyceniany indywidualnie od potrzeb klienta, zależy od wielu czynników np. od kanałów promocji, nakładu, czasu trwania kampanii itd. Najniższy pakiet to koszt od 450,00 PLN.

Usługi Marketingowe, które wykonujemy w Kaliszu:

Agencja Marketingowa Kalisz - Tworzenie stron internetowych Kalisz

Strony internetowe

Stronę internetowa w dzisiejszych czasach jest podstawowym miejscem komunikacji z twoimi klientami. To właśnie z niej dowiadują się oni podstawowych informacji o firmie. Oraz jest to jeden z aspektów, który wpływa na wybór akurat Twoich usług lub produktów. Dlatego tak ważne jest, aby strona internetowa była odpowiednio zaplanowana. Co, przyczyni się znacząco do zwiększenia konwersji z działań marketingowych prowadzonych dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie SEO Kalisz - Agencja Marketingowa

Pozycjonowanie SEO Kalisz

Pozycjonowanie seo to jedna z najtańszych form reklamy. Jednak jej minusem jest to, że na efekty trzeba czekać dłuższy czas, nie są one natychmiastowe. Na pierwsze efekty trzeba czekać z reguły od 2 do 3 miesięcy ale klienci pozyskani za pomocą SEO kupują chętnie oraz ich proces zakupowy jest krótki. Przeliczeniu kosztu pozyskania jednego klienta wychodzi że jest to korzystna metoda.

Agencja Marketingowa Kalisz - Tworzenie Sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Sklep internetowy jest miejscem, w którym sprzedajesz swoje Produkty. Odpowiednia, zaplanowany sklep będzie skuteczniej sprzedawał. A odpowiednia budowa techniczna sprawi, że nie będzie generował problemów technicznych.

Agencja Marketingowa Kalisz - Projektowanie Graficzne

Projekty graficzne

W działaniach marketing bardzo ważna jest spójność. Dlatego dbamy o to, aby treści i grafiki publikowane w różnych kanałach w Internecie były ze sobą spójne. I budziły skojarzenia z twoją firmą. Tworzymy banery, identyfikacje wizualne, loga, katalogi firmowe oraz materiały promocyjne.

Sklepy Internetowe Kalisz Agencja Marketingowa

Agencja Marketingowa Kalisz

Nasza Agencja Marketingowa działająca na ternie Kalisz świadczy wiele różnych usług marketingowych.

Chcesz pozyskiwać klientów na social mediach?

Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy, na pewno szybko wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Ostatnie wpisy

Social Media Kalisz

LD Agency Social Media

Czym są Social Media?

Social Media, czyli media społecznościowe, stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Są to platformy internetowe, które umożliwiają użytkownikom łatwe dzielenie się informacjami

Czytaj więcej »