Profesjonalne Projektowanie i Tworzenie stron internetowych
Tarnowo Podgórne

Tworzenie stron internetowych Tarnowo Podgórne. 
Zadzwoń do nas teraz! Lub umów się z nami na spotkanie za pomocą formularza

Projektowanie i Tworzenie Stron Internetowych Tarnowo Podgórne

Posiadając stronę internetową w Tarnowo Podgórne, będziesz miał wiele możliwości zwiększenia swojej obecności w sieci. Zapewniamy pełen profesjonalizm i satysfakcję ze współpracy z nami.

 

Tworzenie Stron Internetowych Stęszew

Promuj swoją firmę w intenecie!
Tworzenie Stron Internetowych Tarnowo Podgórne

Posiadanie Strony internetowej jest nie tylko korzystne dla Twojej obecności w Internecie, ale także poprawia Twój profesjonalny wizerunek. Przedstawia poczucie wiarygodności i niezawodności w oczach odbiorców.

Proces tworzenia strony WWW Tarnowo Podgórne

01

Analiza

Badamy otoczenie Twojego Branży. Rozmawiamy o wyglądzie, który sobie wyobrażasz, dodatkowych funkcjach, projekcie i celach. Omawiamy również podstawy współpracy.

 

02

Projekt strony

Zebranie wszystkich niezbędnych materiałów i ich zestawienie. Wyświetlanie osobistego zadania w celu potencjalnych modyfikacji.

 

03

Korekty

Zastosuj zalecane poprawki do szkicu i upewnij się, że wszelkie brakujące treści, dane lub zdjęcia zostały do niego dodane.

 

04

Marketing

Po zatwierdzeniu przez klienta ostatecznej wersji, umieszczamy ją w sieci i łączymy z programem do śledzenia statystyk. Zapewniamy również kompleksowy kurs obsługi strony. Dodatkowo przeprowadzamy dyskusję w celu zaplanowania kolejnych kroków związanych z marketingiem strony.

 

Posiadanie skrupulatnie zaplanowanej strony internetowej to w dzisiejszych czasach najskuteczniejszy sposób na przyciągnięcie nowych klientów. Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej firmy w Tarnowie Podgórnym? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami! Zapewniamy bezpłatną wycenę w ciągu 24 godzin przez telefon lub e-mail.

 

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem osób wywodzących się ze środowiska rodzinnego i założyliśmy tę agencję z pasji i zamiłowania do różnych dziedzin, w tym marketingu internetowego, tworzenia stron internetowych, doradztwa marketingowego i doradztwa biznesowego. Nasze zainteresowanie światem biznesu nie ma granic i zawsze jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom w każdej kwestii związanej z dowolną branżą. Nasze podstawowe wartości opierają się na szczerej współpracy i wzajemnym zaufaniu, które staramy się utrzymać w naszych relacjach z klientami. Zachęcamy więc do omówienia z nami dowolnego tematu, a my dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić najbardziej odpowiednie rozwiązania.

LD Agency TEAM

Opinie
Tworzenie stron internetowych Tarnowo Podgórne

Julia hfjvjmn
Polecam usługi marketingowe,doradztwo oraz szkolenie sprzedażowe. Świetny kontakt. Pozdrawiam
Sandra
Polecam tą agencję! Świetny kontakt od pierwszej rozmowy. Przebieg współpracy oceniam na wysokim poziomie. Szybko, kreatywnie a co najważniejsze konkretnie! Projektowanie strony wyszło bardzo profesjonalnie! Szczerze polecam każdemu tą agencję jeśli jest na pierwszych krokach co do stron internetowych. Bardzo chwale!
Kacper Skąpski
Profesjonalne projektowanie stron www, idealnie zrobione pozycjonowanie. Polecam
Jakub Dragon
Pełna kompetencja ze strony Pana Konrada oraz fachowe wykonanie strony
Marcin 91
Pełna profeska
Łukasz Libera
Polecam współpracę. Potrzebowałem doradztwa w sprawie strony. Szybko, konkretnie i przede wszystkim kompetentnie.
Mikołaj G
Bardzo polecam, projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie Pozdrawiam
czesława bochyńska
Polecam te firmę z czystym sumieniem! Konkretnie i rzetelnie. Nie żałuję!
ANGELINA W-D
Jestem zadowolona z współpracy z LD. Proces projektowania strony internetowej jak i doradztwo marketingowe odbyło się sprawnie. Na każdym etapie wszystko działo się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Także serdecznie polcem !

Projektujemy I Tworzymy Responsywne Strony WWW Tarnowo Podgórne

Nasz projekt strony internetowej koncentruje się na responsywności, co oznacza, że nasze strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Zapewnia to, że niezależnie od urządzenia używanego do przeglądania naszej witryny, witryna dostosuje się do wymiarów ekranu urządzenia. Pozwala to na lepsze wrażenia użytkownika, zapewniając prawidłowe wyświetlanie treści i łatwą nawigację na dowolnym urządzeniu.

 

01

Telefon

Zawartość witryny, zostanie przedstawiona w sposób prawidłowy, czy to w pionie czy poziomie.

02

Tablet

Treści twojej strony będą szybciej dostępne dla odwiedzającego użytkownika.

03

Laptop

Dostosowanie strony do ekranów laptopów. 

04

Komputer stacjonarny

Odpowiednio zoptymalizowana strona pod dany wymiar ekranu.

Cennik
Tworzenie stron internetowych Tarnowo Podgórne

Strona Wizytówka

Strona typu One-Page
1250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: Tylko strona Główna
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy

Strona Firmowa

Strona typu Multi-Page
2250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: do 5 sztuk
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy
Popularny

Strona Firmowa Premium

Rozbudowana strona typu Multi-Page
3250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: do 10 sztuk
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy

Wszystkie szczegóły omawiane są zdalnie, czyli cała współpraca bez wychodzenia z domu. Jednak w razie potrzeby dojeżdżamy do klienta.

A przed telefonem czujemy się ryba w wodzie!  

Zapraszamy do współpracy!

FAQs
tworzenie stron internetowych Tarnowo Podgórne

Często zadawane pytania .

Ile kosztuje Strona Internetowa?

Cena podstawowej strony internetowej waha się od 1 250,00 PLN do 3 250,00 PLN wszystko zależy od rozbudowania witryny oraz jej przeznaczenia. 

Co to WordPress?

WordPress to popularna platforma CMS, która umożliwia tworzenie i utrzymywanie stron internetowych. Początkowo został zaprojektowany jako system do blogowania, ale od tego czasu został rozszerzony, aby zapewnić użytkownikom możliwość tworzenia różnych rodzajów stron internetowych, takich jak witryny e-commerce, portale biznesowe i osobiste portfele. Jako platforma open-source, WordPress jest dostępny dla każdego i jest stale aktualizowany w celu poprawy jego funkcji i funkcjonalności.

Ile Kosztuje Stworzenie Sklepu Internetowego?

Koszt sklepu internetowego ustalany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników. Koszt podstawnego sklepu internetowego to przedział 1 800,00 PLN –
3 500,00 PLN

Co To Hosting I Domena?

Hosting to rodzaj usługi, która umożliwia przechowywanie witryny na serwerze, dzięki czemu jest ona dostępna dla użytkowników za pośrednictwem Internetu. Z drugiej strony, domena to charakterystyczny adres internetowy, pod którym znajduje się witryna.

 

Co To Pozycjonowanie I Na Czym Polega ?

Zadanie to obejmuje ulepszanie treści na stronie internetowej i tworzenie listy linków poprzez budowanie linków. Optymalizację strony internetowej można podzielić na on-site (przeprowadzaną bezpośrednio na stronie internetowej) i off-site (przeprowadzaną poza stroną internetową). Pomaga to w przyciąganiu wizyt potencjalnych klientów.

Jaki Jest Koszt Promowania Strony Internetowej ?

Koszt promowania strony www lub sklepu internetowego, zależy od kanału promowania. Najniższa cena to 450,00 PLN.

Dodatkowe Usługi Marketingowe Tarnowo Podgórne

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie SEO

Nasze usługi koncentrują się na optymalizacji pozycjonowania stron i sklepów internetowych w celu zwiększenia ich widoczności w wyszukiwarce Google. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu wyższej pozycji w rankingu i skutecznym dotarciu do docelowych odbiorców.

Google Ads

Google Ads

Oferujemy nasze usługi w zakresie tworzenia i zarządzania kampaniami Google Ads. Naszym celem jest zapewnienie, że Twoja inwestycja przyniesie zyskowne rezultaty.

Doradztwo w sprzedaży i marketingu

Doradztwo w sprzedaży i marketingu

Przeprowadzimy dokładną analizę, wykorzystując ją do opracowania planu marketingowego i sprzedażowego, który skutecznie rozwiąże dany problem w Twojej organizacji.

konsultacje biznesowe

Konsultacje Biznesowe

Podczas konsultacji przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb. Następnie przygotujemy dla Ciebie dedykowany plan działania, dzięki któremu osiągniesz założony cel.

Zapytaj o Swoją wymarzoną stronę internetową!

Możesz skontaktować się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a zapewniamy, że niezwłocznie odpowiemy na Twoją wiadomość zwrotną.

Poznaj podstawy marketingu tarnowo Podgórne

Ostatnie wpisy

LD Agency Social Media

Czym są Social Media?

Social Media, czyli media społecznościowe, stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Są to platformy internetowe, które umożliwiają użytkownikom łatwe dzielenie się informacjami

Czytaj więcej »
Content Marketing LDAGENCY

Content Marketing dla Firm

Skuteczne strategie marketingu Twojej firmy za pomocą Content Marketingu Czy uważasz za wyzwanie, aby utrzymać swoją firmę widoczną, istotną i kwitnącą? Jeśli jesteś właścicielem małej

Czytaj więcej »
Pozycjonowanie SEO LD-Agency, Projketowanie

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) Podstawowe działanie z zakresu marketingu polegające na zwiększeniu wieczności strony www w bezpłatnych (organicznych) wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google pod wybrane słowa

Czytaj więcej »