Profesjonalne Projektowanie i Tworzenie stron internetowych
Chyby

Stworzymy i zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową. 

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem osób powiązanych rodzinnie, które założyły tę agencję kierując się naszym entuzjazmem dla marketingu internetowego, tworzenia stron internetowych, doradztwa finansowego i doradztwa biznesowego. Nasze zainteresowanie sferą biznesową jest wszechstronne i zapraszamy do dyskusji na temat każdej branży. Dążymy do uczciwej współpracy i wzajemnego zaufania z naszymi klientami i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najlepszej możliwej pomocy.

 

LD Agency TEAM

Opinie

Tworzenie stron internetowych Chyby - Opinie

Julia hfjvjmn
Polecam usługi marketingowe,doradztwo oraz szkolenie sprzedażowe. Świetny kontakt. Pozdrawiam
Sandra
Polecam tą agencję! Świetny kontakt od pierwszej rozmowy. Przebieg współpracy oceniam na wysokim poziomie. Szybko, kreatywnie a co najważniejsze konkretnie! Projektowanie strony wyszło bardzo profesjonalnie! Szczerze polecam każdemu tą agencję jeśli jest na pierwszych krokach co do stron internetowych. Bardzo chwale!
Kacper Skąpski
Profesjonalne projektowanie stron www, idealnie zrobione pozycjonowanie. Polecam
Jakub Dragon
Pełna kompetencja ze strony Pana Konrada oraz fachowe wykonanie strony
Marcin 91
Pełna profeska
Łukasz Libera
Polecam współpracę. Potrzebowałem doradztwa w sprawie strony. Szybko, konkretnie i przede wszystkim kompetentnie.
Mikołaj G
Bardzo polecam, projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie Pozdrawiam
czesława bochyńska
Polecam te firmę z czystym sumieniem! Konkretnie i rzetelnie. Nie żałuję!
ANGELINA W-D
Jestem zadowolona z współpracy z LD. Proces projektowania strony internetowej jak i doradztwo marketingowe odbyło się sprawnie. Na każdym etapie wszystko działo się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Także serdecznie polcem !

FAQs

Często zadawane pytania
Chyby.

Ile kosztuje Strona Internetowa?

Cena strony internetowej wynoszą się pomiędzy 1 250,00 a 3 250,00, wszystko zależy od rozbudowania Twojej witryny.

Co to WordPress?

WordPress to system zarządzania treścią (CMS) o otwartym kodzie źródłowym, który umożliwia tworzenie i obsługę stron internetowych. Początkowo opracowany jako podstawowy system blogowy, stał się obecnie w pełni funkcjonalnym CMS, który umożliwia tworzenie różnych typów stron internetowych, takich jak sklepy internetowe, strony firmowe, portfolia i inne.

Ile Kosztuje Stworzenie Sklepu Internetowego?

Cena sklepu internetowego jest dostosowywana do konkretnych wymagań. Niemniej jednak minimalna cena sklepu internetowego wynosi 1 800,00 zł.

Co To Hosting I Domena?

Hosting to usługa, która umożliwia przechowywanie witryny na serwerze, dzięki czemu jest ona dostępna dla użytkowników Internetu. Tymczasem domena to odrębny adres internetowy, pod którym można znaleźć witrynę.

Co To Pozycjonowanie I Na Czym Polega ?

Zadanie to obejmuje ulepszanie wszystkich materiałów obecnych na stronie internetowej i tworzenie listy linków (Link Building). Poprawę rankingu strony internetowej można podzielić na dwie kategorie: on-site (przeprowadzane bezpośrednio na stronie internetowej) i off-site (przeprowadzane zewnętrznie w stosunku do strony internetowej). Przyciągnie to więcej potencjalnych klientów do odwiedzenia strony.

 

Jaki Jest Koszt Promowania Strony Internetowej ?

Wydatki związane z promocją strony lub sklepu internetowego różnią się w zależności od wykorzystywanego kanału promocji. Najtańsza opcja zaczyna się od 450,00 zł.

Dodatkowe Usługi Chyby

Co jeszcze mamy w ofercie?

Pozycjonowanie SEO

Specjalizujemy się w optymalizacji pozycjonowania stron i sklepów internetowych, aby pomóc Ci uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarce Google. Nasze usługi mają na celu zwiększenie widoczności witryny i zwiększenie obecności w Internecie.

Google Ads

Możemy stworzyć i przeprowadzić kampanię Google Ads, która będzie wymagała inwestycji finansowej, ale będzie przynosić pozytywne zwroty co miesiąc.

Doradztwo w sprzedaży i marketingu

Przeprowadzimy audyt, na podstawie którego stworzymy strategię marketingowo-sprzedażową, która pomoże ci rozwiązać problem w Twojej firmie.

Konsultacje Biznesowe

Podczas sesji konsultacyjnej dokładnie przeanalizujemy Twoje wymagania. Na tej podstawie stworzymy spersonalizowany plan działania, który pomoże ci osiągnąć cel.

Zapytaj o Swoją wymarzoną stronę internetową!

Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy, na pewno szybko wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Ostatnie wpisy o Marketingu Chyby

Poznaj podstawy marketingu online Chyby.