Projektowanie i Tworzenie nowoczesnych
stron internetowych nowej generacji

Tworzymy strony internetowe, które wyróżnią Cię w internecie.

Tworzymy nowoczesne, responsywne strony www, sklepy oraz portale.

W dzisiejszej erze cyfrowej posiadanie responsywnej strony internetowej ma kluczowe znaczenie dla każdej firmy. Działa ona jak wirtualna wizytówka, pomagając zaprezentować swoje produkty, usługi lub markę potencjalnym klientom. Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych, które nie tylko zwiększają obecność w Internecie, ale także optymalizują witrynę pod kątem wyszukiwarek takich jak Google. Umożliwia to dotarcie do szerszego grona odbiorców i przyciągnięcie większej liczby klientów. Oferujemy nasze usługi w Poznaniu i na terenie całego kraju, a także zapewniamy zdalną współpracę dla dodatkowej wygody.

 

Jak wygląda początek współpracy?

Rozumiemy, że każda firma jest wyjątkowa, a zatem nie ma uniwersalnych zasad projektowania dobrej strony internetowej. Dlatego tak ważne jest jasne określenie celów na początku naszej współpracy. Naszą współpracę rozpoczynamy od spotkania odkrywczego, które może być przeprowadzone za pośrednictwem spotkania online lub spotkania stacjonarnego. Podczas tego spotkania skupiamy się na najbardziej krytycznych aspektach projektu, aby zapewnić jego sukces.

 

01

Poznanie i identyfikacja celów przedsiębiorstwa

02

Poznanie wymagań odnośnie projektów strony www

03

Wspólne ustalenie zakresu projektu strony internetowej

04

Tworzymy plan dalszego działania z decydentami

Strategicznie zaprojektowana strona internetowa jest najlepszym narzędziem do przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów w dzisiejszym cyfrowym krajobrazie! Zastanawiasz się nad stworzeniem strony internetowej dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami przez telefon lub wiadomość! Gwarantujemy bezpłatną wycenę w ciągu 24 godzin!

 

Zwykłe Tworzenie stron WWW
To dziś za mało

Musisz posiadać stronę, która wyróżni Ciebie na tle konkurencji.

ONE-PAGE

Strona typu one page to witryna składająca się tylko z jednej strony głównej, bez klasycznych podstron. Zamiast tego strona ma podsekcje, do których dostęp uzyskuje się poprzez efekt przewijania. Oznacza to, że strona zasadniczo przełącza się między pozycjami menu i przewija do odpowiedniej treści. W rezultacie możliwości tworzenia zaawansowanych treści na jednostronicowej witrynie są ograniczone. Stronę tego typu polecamy do mikro firm lub jednoosobowych działalności.

Strona firmowa

Witryna internetowa firmy składa się zazwyczaj z wielu stron, zapewniając dużo miejsca na zaawansowane treści, funkcje i dodatki. Posiadanie strony internetowej tego rodzaju jest bardzo korzystne dla tych, którzy chcą rozpocząć lub poprawić swoją działalność marketingową w Internecie. 

 

Strona dla redaktorów nowoczesna responsywna strona www
Sklep-internetowy-z-drzwiami-2

Strona Lądowania / Landing Page

Strona docelowa (landing page), zwana również stroną pozyskiwania leadów, to określona strona w witrynie internetowej, której celem jest przekształcenie odwiedzających w potencjalnych klientów. Zazwyczaj jest to samodzielna strona stworzona w konkretnym celu, takim jak zapisanie się do newslettera, pobranie e-booka lub zarejestrowanie się na webinar. Celem jest ułatwienie użytkownikowi dostępu do potrzebnych informacji bez rozpraszania uwagi. Kierując użytkowników na stronę docelową, możemy zwiększyć szansę na przekształcenie ich w klientów. Polecamy ją do firm, którą chcą realizować określone cele biznesowe. 

 

Sklep internetowy

Tworzenie sklepu internetowego nie musi być żmudnym i czasochłonnym zadaniem. Dzięki odpowiedniej technologii i niezawodnej firmie, która Ci pomoże, możesz mieć długotrwałe rozwiązanie sprzedaży online, które spełni Twoje potrzeby.

 

Sklep-internetowy-z-drzwiami-2

Platformę B2B

Coraz więcej firm w Polsce korzysta obecnie z platform B2B. Naszym głównym celem jest opracowanie wysoce skalowalnych i wydajnych systemów, które mogą zaspokoić potrzeby tych firm przez wiele lat, zapewniając jednocześnie satysfakcjonujące zyski.

Portale internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu spersonalizowanych portali internetowych z przyjaznym dla użytkownika panelem administracyjnym i wyjątkową użytecznością. Nasz zespół projektantów-ekspertów przeanalizuje i oceni ścieżki i przepływy użytkowników, zapewniając, że każdy aspekt portalu jest dostosowany do konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy jest to portal informacyjny, usługowy, produktowy, społecznościowy, reklamowy czy branżowy, nasze niestandardowe rozwiązania spełnią Twoje wymagania i przekroczą Twoje oczekiwania.

Projekt Strona dla hotelu domki modułowe nowoczesna strona responsywna

Opinie

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Julia hfjvjmn
Polecam usługi marketingowe,doradztwo oraz szkolenie sprzedażowe. Świetny kontakt. Pozdrawiam
Sandra
Polecam tą agencję! Świetny kontakt od pierwszej rozmowy. Przebieg współpracy oceniam na wysokim poziomie. Szybko, kreatywnie a co najważniejsze konkretnie! Projektowanie strony wyszło bardzo profesjonalnie! Szczerze polecam każdemu tą agencję jeśli jest na pierwszych krokach co do stron internetowych. Bardzo chwale!
Kacper Skąpski
Profesjonalne projektowanie stron www, idealnie zrobione pozycjonowanie. Polecam
Jakub Dragon
Pełna kompetencja ze strony Pana Konrada oraz fachowe wykonanie strony
Marcin 91
Pełna profeska
Łukasz Libera
Polecam współpracę. Potrzebowałem doradztwa w sprawie strony. Szybko, konkretnie i przede wszystkim kompetentnie.
Mikołaj G
Bardzo polecam, projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie Pozdrawiam
czesława bochyńska
Polecam te firmę z czystym sumieniem! Konkretnie i rzetelnie. Nie żałuję!
ANGELINA W-D
Jestem zadowolona z współpracy z LD. Proces projektowania strony internetowej jak i doradztwo marketingowe odbyło się sprawnie. Na każdym etapie wszystko działo się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Także serdecznie polcem !

FAQs

Najczęściej zadawane pytania o tworzenie stron internetowych/

Ile kosztuje Strona Internetowa?

Najbardziej podstawowy koszt strony internetowej, zaczyna się od 1 250,00 zł.

Co to WordPress?

WordPress to szeroko stosowany system zarządzania treścią, który służy jako podstawa do tworzenia stron internetowych.

Ile Kosztuje Stworzenie Sklepu Internetowego?

Cena sklepu internetowego jest ustalana indywidualnie, z uwzględnieniem różnych czynników, które określisz. Minimalna cena za sklep z naszymi usługami wynosi 1.800,00 zł

Co To Hosting I Domena?

Hosting to usługa umożliwiająca umieszczenie Twojej strony internetowej na serwerze, który udostępnia ją dla użytkowników w Internecie. Domena natomiast to unikalny adres internetowy, pod którym będzie dostępna Twoja strona.

Co To Pozycjonowanie I Na Czym Polega ?

Pozycjonowanie stron internetowych, znane również jako SEO lub Search Engine Optimization, to proces optymalizacji strony internetowej w celu uzyskania wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania dla określonych słów kluczowych. Ostatecznym celem jest wygenerowanie większego ruchu na stronie od potencjalnych klientów.

 

Jaki Jest Koszt Promowania Strony Internetowej ?

Ceny za promowanie strony www są dostosowywane do konkretnych wymagań klienta i różnią się w zależności od kilku czynników, takich jak kanały promocji, zasięg i czas trwania kampanii. Pakiet startowy kosztuje 450,00 PLN.

 

Dodatkowe Usługi

W naszej ofercie mamy również:

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Specjalizujemy się w optymalizacji pozycjonowania stron i sklepów internetowych w celu uzyskania wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Nasze usługi koncentrują się na poprawie widoczności online i zwiększeniu ruchu w witrynie.

Google Ads

Google Ads

Stworzymy oraz zoptymalizujemy kampanię Google ADS. Dopilnujemy, by ta inwestycja się Tobie zwróciła.

Doradztwo w sprzedaży i marketingu

Przeprowadzimy analizę i wykorzystamy ją do opracowania planu marketingowego i sprzedażowego, który skutecznie usprawni procesy w Twojej firmie.

Doradztwo w sprzedaży i marketingu

Konsultacje Biznesowe

Podczas konsultacji przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb. Następnie przygotujemy dla Ciebie dedykowany plan działania, dzięki któremu osiągniesz założony cel.

Zastanawiasz się nad stroną internetową dla swojego biznesu lub chcesz ją zmodernizować?

Chcesz mieć stronę internetową, która realnie pomoże zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie?W czasie krótkiej, bezpłatnej konsultacji telefonicznej pomożemy odpowiedzieć Tobie na wszystkie pytania związane z tematyką stron www. Odpowiadamy w ciągu 15 minut na Twoje zapytanie.