Tworzenie Stron WordPress Ostrów Wielkopolski

Tworzymy strony internetowe oparte o system CMS WordPress
na ternie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic.

Nowoczesne strony WordPress w Ostrowie Wielkopolskim

Tworzymy strony internetowe w Ostrów Wielkopolski oparte na WordPress. Projektujemy efektywne witryny oraz sklepy, które przynoszą zyski. Nasza usługa obejmuje kompleksowe podejście, w tym projektowanie stron internetowych, budowanie marki, pozycjonowanie marketingowe, reklamę online i administrowanie strony.

Tworzenie Stron WordPress Kalisz

Tworzenie Stron WordPress Ostrów Wielkopolski

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, takie jak WordPress, Woocommerce, element pro, CSS, HTML.

Jakie korzyści niesie ze sobą strona internetowa oparta na systemie WordPress?

01

Motywy

Motywy w WordPress są odpowiedzialne za wygląd strony internetowej. W wersji podstawowej posiadamy katalog obszernych, darmowych szablonów, a wersje premium zaczynają się od kilku dolarów. Mamy także możliwość stworzenia własnego szablonu pod system zarządzania treścią.

02

WooCommerce

Dzięki wtyczce WooCommerce, która została specjalnie stworzona dla WordPressa, możemy stworzyć sklep internetowy do istniejącej już strony internetowej.

03

RWD – responsywność

Biorąc pod uwagę że większość użytkowników, przeglądających strony internetowe wykorzystują do tego urządzenia mobilne, dlatego optymalizacja responsywności jest kwestią kluczową. Niektóre motywy są już responsywne, wordpress daje możliwość samodzielnego dostosowywania pod różnorodne rozdzielczości ekranów.

04

Przyjazny SEO

Strony oparte na WordPressie cieszą się sympatią wyszukiwarki Google ze względu na wysoką jakość napisanego kodu. WordPress oferuje również wiele wtyczek zaprojektowanych z premedytacją do celów SEO.

05

Narzędzia do publikacji

WordPress oferuje wiele narzędzi, które umożliwiają planowanie i zarządzanie publikacjami. Możesz go używać do tworzenia szkiców, planowania publikacji oraz nawet zabezpieczania hasłem niektórego kontentu. Pozwala on na podgląd tego, jak będzie wyglądał post przed jego opublikowaniem.

06

Łatwa obsługa

Bardzo łatwy do dostosowania CMS według własnych preferencji, z tysiącami wzorów i szablonów witryn do wyboru. Każdy z nich oferuje różne opcje personalizacji, co pozwala stworzyć naprawdę unikalne strony internetowe.

07

Możliwość rozbudowy

WordPress to platforma open source, co oznacza, że ​​deweloper może korzystać, zmieniać i analizować kod bez konieczności tworzenia go od podstaw. Dzięki temu oszczędza się dużo czasu i kosztów związanych z budową strony od podstaw.

08

Wtyczki

Dzięki wtyczkom możesz dostosować WordPress do swoich potrzeb. Możesz używać gotowych wtyczek z repozytorium lub pisać własne. Jest dostępnych ponad 45 tys. wtyczek niemal do wszystkich funkcji.

Czy jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej dla swojej firmy?
Skontaktuj się lub napisz o dowolnej porze! Darmowa wycena w ciągu zaledwie 24 godzin!

Nowoczesne Strony Internetowe (1)

Nowoczesne Strony Internetowe

Nowoczesne i responsywne strony internetowe oraz sklepy dla klientów z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Wiemy, co zrobić, aby użytkownicy chcieli korzystać z naszych usług poprzez stronę internetową i stać się Państwa klientami. Nasze rozwiązania przyciągają uwagę i zachęcają do zakupów.

Strona oparta o system CMS WordPress

Tworzymy nowoczesne strony internetowe przy użyciu systemu WordPress. Skupiamy się na ponadczasowym designie oraz łatwości w dodawaniu treści własnymi siłami. Kreator stron pozwala na łatwe edytowanie podstawowych informacji na witrynie, co sprawia, że jest ona bardzo użytkowa dla Ciebie.

 
Nowoczesne Strony Internetowe (2)

Pozycjonowanie SEO

Zajęcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania na stronie internetowej umożliwia użytkownikom dostęp do Twojej witryny, co zwiększa ruch organiczny, czyli darmowe wejścia.Pozycja ma ogromny wpływ na sukces Twojej witryny w Internecie – im wyżej się znajdujesz, tym większe będziesz osiągać sukces. Twoja strona osiągnie wyższą pozycję i tym samym wygeneruje większy przychód. Dlatego oprócz projektowania stron internetowych zajmujemy się również SEO, aby maksymalnie zwiększyć możliwość zdobywania klientów dla Ciebie. Pozycjonujemy strony lokalnie w Ostrowie Wielkopolskim i w całej Polsce, w zależności od Twojej oferty.

Strony RWD

Ważne jest, aby Twoja strona internetowa wyglądała dobrze na każdym urządzeniu mobilnym. Responsywność jest rzeczą istotną, jeśli zależy Ci na odczuciach użytkownika na Twojej stronie www. W dzisiejszych czasach połowa użytkowników przegląda strony internetowe na telefonach, a druga połowa na komputerach osobistych, więc ma to sens projektować różnego rodzaju strony dostosowane do tych konkretnych urządzeń i właśnie tak robimy.

 
Responsywne Strony Internetowe
Sprzedażowe Sklepy Internetowe

Sklepy Internetowe

Projektujemy nasze strony internetowej tak, aby były one przyjazne do rozbudowy w przyszłości oraz aby można było dobudować sklep internetowy. Tworzymy sklepy internetowej na platformie WordPress za pomocą wtyczki WooCommerce. WooCommerce jest to wtyczka e-Commerce stworzona specjalnie w celu bezproblemowej integracji z WordPressem sklepu internetowego. Popularności sklepów internetowych opartych o WooCommerce wynika z łatwości sprzedaży produktów, zarządzania sklepem oraz możliwością modyfikacji i rozwoju. Głównymi zaletami tej wtyczki jest prostota oraz intuicyjność.

Tworzenie Stron WordPress Ostrów Wielkopolski - Opinie

Julia hfjvjmn
Polecam usługi marketingowe,doradztwo oraz szkolenie sprzedażowe. Świetny kontakt. Pozdrawiam
Sandra
Polecam tą agencję! Świetny kontakt od pierwszej rozmowy. Przebieg współpracy oceniam na wysokim poziomie. Szybko, kreatywnie a co najważniejsze konkretnie! Projektowanie strony wyszło bardzo profesjonalnie! Szczerze polecam każdemu tą agencję jeśli jest na pierwszych krokach co do stron internetowych. Bardzo chwale!
Kacper Skąpski
Profesjonalne projektowanie stron www, idealnie zrobione pozycjonowanie. Polecam
Jakub Dragon
Pełna kompetencja ze strony Pana Konrada oraz fachowe wykonanie strony
Marcin 91
Pełna profeska
Łukasz Libera
Polecam współpracę. Potrzebowałem doradztwa w sprawie strony. Szybko, konkretnie i przede wszystkim kompetentnie.
Mikołaj G
Bardzo polecam, projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie Pozdrawiam
czesława bochyńska
Polecam te firmę z czystym sumieniem! Konkretnie i rzetelnie. Nie żałuję!
ANGELINA W-D
Jestem zadowolona z współpracy z LD. Proces projektowania strony internetowej jak i doradztwo marketingowe odbyło się sprawnie. Na każdym etapie wszystko działo się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Także serdecznie polcem !

Proces Tworzenie Stron WordPress Ostrów Wielkopolski

Tworzenie Stron WordPress Ostrów Wielkopolski To oferta skierowana dla firm, które chcą się wbić na szczyty w wynikach wyszukiwania w Ostrowie Wielkopolskim. Dzięki nam, masz szansę wyprzedzić konkurencję i stać się liderem na lokalnym rynku, ale i również w całej Polsce.

 
01

Analiza

Na początku naszej współpracy zbadamy Twoją branżę w której się specjalizujesz, odbędziemy kompleksową rozmowę odnośnie wizualnych oczekiwań, celu utworzenia strony i na końcu pierwszego etapu omówimy wspólną  współpracę.

 

02

Projekt strony

Zbierzemy wszystkie potrzebne materiały, do stworzenia indywidualnego projektu Twojej strony internetowej. Przedstawimy Ci wstępny szkic do ewentualnych poprawek.

 

03

Korekty

Nakładamy na indywidualny projekt wszystkie poprawki, zgodne z przesłanymi przez Ciebie wytycznymi. Uzupełniamy brakujące dane, dodajemy zdjęcia, przełączniki itd.

 

04

Marketing

Oddajemy ostateczną wersję projektu, tuż po zaakceptowaniu jej, strona zostaje natychmiast wgrywana do sieci. Podpinamy ją pod narzędzia, które mierzą statystyki naszej strony www.

 

Nowoczesna Strona WordPress Ostrów Wielkopolski.
Pokaż się klientom w Twojej okolicy.

Strona internetowa Ostrów Wielkopolski to przede wszystkim oferta skierowana do firm działających w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas naszej pracy, współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami z różnych branż i miast.

Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, opartych na systemie WordPress. W podstawowych pakietach oferujemy nowoczesne strony internetowe oparte właśnie o CMS. W naszych projektach korzystamy z nowoczesnej grafiki, wideofilmów w technologii 4K, animacji 3D i innych, dostosowując się do wymagań klienta.

 

Strony Internetowe Ostrów Wielkopolski z pozycjonowaniem lokalnym.

Przy tworzeniu stron internetowych dla firm z Ostrowa Wielkopolskiego, przykładamy ogromną wagę do optymalizacji SEO. Optymalizacja witryny internetowej pod kątem SEO jest niezwykle istotna, jeśli chcemy aby nasza strona była widoczna wysoko w wynikach wyszukiwania Google.
Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego codziennie przeszukują internet w celu znalezienia produktu lub usługi, której potrzebują na już i w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.
Na przykład, każdego miesiąca mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego przeprowadzają aż 100 000 wyszukiwać internetowych dotyczących ,,coś musisz tu wpisać’. Inni internauci przykładowo poszukują ,, np. jakaś restauracja’’, ‘’ coś tam..’’. Strona internetowa, która jest dobrze widoczna w sieci, przenosi się na zwiększone dochody i rozwój biznesu. 

 
Social Media Kalisz

Nasz Cennik

Tworzenie Stron WordPress Ostrów Wielkopolski - Cennik

Strona wizytówka

strona typu One-Page
1250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: Tylko strona Główna
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy

Strona Firmowa

Strona typu Multi-Page
2250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: do 5 sztuk
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy
Popularny

Strona Firmowa Premium

Rozbudowana strona typu Multi-Page
3250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: do 10 sztuk
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy

Zamówienia przyjmujemy zdalnie, on-line bez zbędnych formalności. Cały proces bez wychodzenia z domu.

W przypadku większej liczby dodatków wycena indywidualna.

Najczęściej zadawane pytania.
Tworzenie Stron WordPress Ostrów Wielkopolski.

Ile kosztuje Strona Internetowa oparta na WordPress?

Strona internetowa WordPress kosztuje w przedziale 1250 PLN Brutto -3250 PLN Brutto. Jednakże przy zwiększonej ilości dodatków/wtyczek płatnych, cena może ulec zmianie

Co to platforma WordPress?

WordPress to bardzo popularny system zarządzania treścią, platforma, na której tworzymy nasze strony internetowe.

Ile Kosztuje Stworzenie Sklepu Internetowego w Ostrowie Wielkopolskim?

Koszt sklepu internetowego jest wyceniany indywidualnie, wiele czynników wpływa na cenę, którą TY zdecydujesz. Najniższa cena sklepu u nas to 1 800,00 PLN.

Czym jest Hosting i Domena?

Usługa hostingowa pozwala na umieszczenie Twojej strony internetowej na serwerze, dzięki czemu jest ona dostępna dla użytkowników w Internecie. Natomiast domena to unikalny adres internetowy, pod którym Twoja witryna będzie dostępna.

Czym jest Pozycjonowanie i na czym ono polega?

Pozycjonowanie stron internetowych (w skrócie SEO, z ang. Search Engine Optimization), to optymalizacja strony internetowej pod dane słowo klucz, która ma na celu wyświetlać się jak najwyżej w wynikach wyszukiwań przeglądarki, co rzeczywiście przekłada się na wzrost odwiedzin potencjalnych klientów.

Jaki Jest Koszt Promowania Strony Internetowej w Ostrowie Wielkopolskim?

Koszt promowania strony internetowej jest ustalany indywidualnie, zależnie od potrzeb klienta oraz od wielu czynników, takich jak kanały promocji, nakład, czas trwania kampanii itp. Najniższy pakiet to koszt od 450,00 PLN.

Tworzenie Stron WordPress Ostrów Wielkopolski.
Nasza oferta:

pozycjonowanie stron Ostrów Wielkopolski

Pozycjonowanie Stron/Sklepów

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i sklepów online. Pomożemy Ci osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

Reklama Google Ads Kalisz - projekty graficzne Kalisz

Google Ads

Zaprojektujemy indywidualną pod każde wytyczne kampanię Google Ads oraz ją i uruchomimy. Dopilnujemy aby inwestycja, zwróciła się dwukrotnie!

Doradztwo w sprzedaży i marketingu

Przeprowadzimy audyt, na podstawie którego stworzymy strategię marketingową i sprzedażową, która pomoże Ci rozwiązać problem w Twojej firmie.

Social Media Ostrów Wielkopolski

Social Media

Profesjonalne prowadzenie kont/fanpage Twojej firmy/marki na Instagramie oraz Facebook. Tworzenie personalizowanych postów, rolek oraz prowadzenie płatnych kampanii.

Zapytaj o Twoją wymarzoną stronę internetową opartą na platformie WordPress

Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy, na pewno szybko wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Ostatnie wpisy blogowe.

Poznaj podstawy marketingu online.
Tworzenie Stron WordPress Ostrów Wielkopolski.

LD Agency Social Media

Czym są Social Media?

Social Media, czyli media społecznościowe, stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Są to platformy internetowe, które umożliwiają użytkownikom łatwe dzielenie się informacjami

Czytaj więcej »
Content Marketing LDAGENCY

Content Marketing dla Firm

Skuteczne strategie marketingu Twojej firmy za pomocą Content Marketingu Czy uważasz za wyzwanie, aby utrzymać swoją firmę widoczną, istotną i kwitnącą? Jeśli jesteś właścicielem małej

Czytaj więcej »
Pozycjonowanie SEO LD-Agency, Projketowanie

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) Podstawowe działanie z zakresu marketingu polegające na zwiększeniu wieczności strony www w bezpłatnych (organicznych) wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google pod wybrane słowa

Czytaj więcej »