tworzenie i projektowanie
stron internetowych Pniewy

Tworzenie stron internetowych w Pniewach. Skontaktuj się z nami, umówmy się na spotkanie w Pniewach lub zdalnie online. Zadzwoń lub Napisz do nas! 

Tworzenie Stron Internetowych Pniewy

Jeśli masz siedzibę w Pniewach, posiadanie strony internetowej może otworzyć świat możliwości dla Twojej obecności w Internecie. Z naszej strony możemy zapewnić, że świadczymy profesjonalne usługi z pełną satysfakcją.

 

Tworzenie Stron Internetowych Stęszew

Rozreklamujemy twoją stronę internetową!​
Tworzenie Stron Internetowych Pniewy

Posiadanie Strony internetowej znacznie poprawi Twój profesjonalny wizerunek, nie tylko online, ale także ogólnie. Stworzymy Ci nowoczesną, atrakcyjna wizualnie, jak i skoncentrowana na generowaniu sprzedaży.

Proces tworzenia strony wWW Pniewy

01

Analiza

Oceniamy środowisko branżowe. Rozmawiamy z Tobą o Twoich preferencjach wizualnych, pożądanych dodatkach, tematyce i celach. Omawiamy również kluczowe zasady współpracy.

 

02

Projekt strony

Przed prezentacją indywidualnego projektu ważne jest zebranie wszystkich wymaganych materiałów. Zapewni to, że prezentacja będzie dokładna i kompletna. Ponadto należy być otwartym na ewentualne poprawki, ponieważ mogą one pomóc poprawić jakość projektu.

 

03

Korekty

Wprowadź niezbędne poprawki do projektu strony zgodnie z dostarczonymi instrukcjami. Ponadto upewnij się, że wszelkie brakujące treści, dane lub zdjęcia zostały dodane do szkicu.

 

04

Marketing

Po zatwierdzeniu przez klienta przesyłamy ostateczną wersję do sieci i łączymy ją z programem do śledzenia statystyk. Zapewniamy również szkolenie z obsługi strony. Dodatkowo omawiamy kolejne kroki związane z promocją strony.

 

Posiadanie dobrze skonstruowanej strony internetowej jest najskuteczniejszą metodą przyciągania nowych klientów w dzisiejszej erze cyfrowej. Jeśli zastanawiasz się nad stworzeniem strony internetowej dla swojej firmy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy bezpłatną wycenę w ciągu 24 godzin.

 

Dlaczego my?
Tworzenie Stron Internetowych Pniewy

Jesteśmy zespołem osób o rodzinnym pochodzeniu, które założyły tę agencję napędzaną naszą pasją do różnych dziedzin, takich jak marketing internetowy, tworzenie stron internetowych, doradztwo finansowe i doradztwo biznesowe. Będąc zafascynowanymi światem biznesu, jesteśmy dobrze zorientowani w każdej branży i otwarci na dyskusje na każdy temat. Naszym priorytetem jest szczera współpraca i wzajemne zaufanie z naszymi klientami. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w najbardziej odpowiedni sposób.

 

LD Agency TEAM

Opinie
Tworzenie Stron Internetowych Pniewy

Julia hfjvjmn
Polecam usługi marketingowe,doradztwo oraz szkolenie sprzedażowe. Świetny kontakt. Pozdrawiam
Sandra
Polecam tą agencję! Świetny kontakt od pierwszej rozmowy. Przebieg współpracy oceniam na wysokim poziomie. Szybko, kreatywnie a co najważniejsze konkretnie! Projektowanie strony wyszło bardzo profesjonalnie! Szczerze polecam każdemu tą agencję jeśli jest na pierwszych krokach co do stron internetowych. Bardzo chwale!
Kacper Skąpski
Profesjonalne projektowanie stron www, idealnie zrobione pozycjonowanie. Polecam
Jakub Dragon
Pełna kompetencja ze strony Pana Konrada oraz fachowe wykonanie strony
Marcin 91
Pełna profeska
Łukasz Libera
Polecam współpracę. Potrzebowałem doradztwa w sprawie strony. Szybko, konkretnie i przede wszystkim kompetentnie.
Mikołaj G
Bardzo polecam, projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie Pozdrawiam
czesława bochyńska
Polecam te firmę z czystym sumieniem! Konkretnie i rzetelnie. Nie żałuję!
ANGELINA W-D
Jestem zadowolona z współpracy z LD. Proces projektowania strony internetowej jak i doradztwo marketingowe odbyło się sprawnie. Na każdym etapie wszystko działo się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Także serdecznie polcem !

Projektujemy Responsywne Strony WWW Pniewy

Projektujemy strony internetowe tak, aby były one responsywne. Responsywne witryny, to strony które są zoptymalizowane pod każde urządzenie mobilne. Będą one zgodne z wymiarami każdego ekranu urządzenia, z którego w danym momencie przegląda naszą stronę użytkownik. Aby była dla niego przyjazna oraz pokazywała wszystkie treści w właściwy sposób.

01

Telefon

Zawartość witryny będzie wyświetlana dokładnie, zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.

 

02

Tablet

Zawartość witryny będzie łatwo dostępna dla odwiedzających, umożliwiając im szybkie poruszanie się po niej.

 

03

Laptop

Bycie responsywnym może poprawić pozycję w wyszukiwarce Google.

 

04

Komputer stacjonarny

Strona internetowa zoptymalizowana pod kątem dopasowania do określonego rozmiaru ekranu.

 

Nasz Cennik
Tworzenie Stron Internetowych Pniewy

Strona Wizytówka

Strona typu One-Page
1250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: Tylko strona Główna
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy

Strona Firmowa

Strona typu Multi-Page
2250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: do 5 sztuk
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy
Popularny

Strona Firmowa Premium

Rozbudowana strona typu Multi-Page
3250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: do 10 sztuk
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy

Wszystkie szczegóły naszej współpracy możemy omówić zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. W razie potrzeby jesteśmy jednak gotowi dojechać na spotkanie. Ponadto, jesteśmy zawsze dostępni i swobodnie komunikujemy się przez telefon. Zapraszamy do współpracy!

 

Często zadawane pytania
Tworzenie Stron Internetowych Pniewy

Ile kosztuje Strona Internetowa?

Koszt stworzenia strony internetowej może wahać się od 1 250,00 PLN do 3 250,00 PLN, w zależności od złożoności jej rozwoju.

 

Co to WordPress?

WordPress to platforma CMS o otwartym kodzie źródłowym, co oznacza, że można z niej korzystać bezpłatnie. Dzięki WordPress można z łatwością tworzyć strony internetowe i zarządzać nimi. Początkowo był to tylko system blogowy, ale z czasem stał się pełnoprawną platformą CMS, która umożliwia tworzenie różnego rodzaju stron internetowych, w tym sklepów internetowych, stron firmowych, portfolio i innych.

Ile Kosztuje Stworzenie Sklepu Internetowego?

Cena sklepu internetowego różni się w zależności od indywidualnych wymagań. Jednak minimalny koszt założenia sklepu internetowego wynosi 1 800,00 zł.

Co To Hosting I Domena?

Hosting to usługa, która umożliwia przechowywanie witryny na serwerze, do którego użytkownicy mają dostęp w Internecie. Z drugiej strony domena to charakterystyczny adres internetowy, pod którym można znaleźć witrynę.

 

Co To Pozycjonowanie I Na Czym Polega ?

Zadanie to obejmuje ulepszanie treści obecnych na stronie internetowej i tworzenie listy linków (znanych jako Link Building). Proces poprawy rankingu strony internetowej można podzielić na dwa typy – On-site (ulepszenia wprowadzone na samej stronie internetowej) i Off-site (ulepszenia wprowadzone poza stroną internetową). Ostatecznym celem tego działania jest przyciągnięcie potencjalnych klientów do witryny.

 

Jaki Jest Koszt Promowania Strony Internetowej ?

Wydatki związane z reklamą strony lub sklepu internetowego zależą od wybranego kanału promocji. Minimalny koszt takich promocji zaczyna się od 450,00 zł.

 

Dodatkowe Usługi Pniewy

Tworzenie Stron Internetowych Pniewy

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Specjalizujemy się w optymalizacji pozycjonowania stron i sklepów internetowych w celu zwiększenia ich widoczności w wyszukiwarce Google. Nasze usługi mogą pomóc Ci osiągnąć wyższą pozycję w rankingu i zwiększyć Twoją obecność w Internecie.

Google Ads

Google Ads

Oferujemy usługę, w ramach której możemy stworzyć i zarządzać kampanią Google Ads wykorzystującą płatne reklamy. Naszym celem jest zapewnienie, że inwestycja w tę kampanię przyniesie zwrot z inwestycji dwukrotny.

Doradztwo w sprzedaży i marketingu

Doradztwo w sprzedaży i marketingu

Przeprowadzimy audyt, na podstawie którego stworzymy strategię marketingowo-sprzedażową, która pomoże ci rozwiązać problem w Twojej firmie.

konsultacje biznesowe

Konsultacje Biznesowe

Podczas konsultacji przeanalizujemy Twoje potrzeby i opracujemy dostosowany do Ciebie plan działania, abyś mógł osiągnąć swój cel.

Zapytaj o Swoją Dochodową stronę internetową!

Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy, a my szybko wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Ostatnie wpisy
Tworzenie Stron Internetowych Pniewy

Poznaj podstawy marketingu online Pniewy.

LD Agency Social Media

Czym są Social Media?

Social Media, czyli media społecznościowe, stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Są to platformy internetowe, które umożliwiają użytkownikom łatwe dzielenie się informacjami

Czytaj więcej »
Content Marketing LDAGENCY

Content Marketing dla Firm

Skuteczne strategie marketingu Twojej firmy za pomocą Content Marketingu Czy uważasz za wyzwanie, aby utrzymać swoją firmę widoczną, istotną i kwitnącą? Jeśli jesteś właścicielem małej

Czytaj więcej »
Pozycjonowanie SEO LD-Agency, Projketowanie

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) Podstawowe działanie z zakresu marketingu polegające na zwiększeniu wieczności strony www w bezpłatnych (organicznych) wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google pod wybrane słowa

Czytaj więcej »