Profesjonalne projektowanie i Tworzenie stron internetowych Łęczyca

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną i sprzedażową stronę internetową!

Projektowanie i Tworzenie Stron Internetowych Łęczyca

Posiadanie strony internetowej w Łęczycy da Tobie więcej możliwości promocji Twojej firmy. Uzyskasz dostęp do nowych kanałów sprzedażowych, a tym samym zwiększysz sprzedaż w własnej firmie.  

Tworzenie Stron Internetowych Stęszew

Zyskaj nowe kanały sprzedażowe!

Strona internetowa przyniesie Ci klientów z sieci!
Zaprojektujemy ci nowoczesną, sprzedażową oraz  atrakcyjną wizualnie stronę www. 

tworzenie stron Internetowych Łęczyca - Nasz Proces

01

Analiza

Podczas fazy planowania strony internetowej dokładnie badamy konkurencję. Angażujemy się w rozmowę z Tobą, aby zrozumieć Twoje preferencje wizualne, pożądane dodatki, motyw i cele, które Twoja strona musi osiągnąć. Dodatkowo ustalamy jasne wytyczne dotyczące naszej współpracy.

 

02

Projekt strony

Zebranie wszystkich niezbędnych materiałów potrzebnych do realizacji projektu. Przedstawienie indywidualnego projektu do ewentualnych poprawek.

 

03

Korekty

Dokonaj niezbędnych aktualizacji witryny, wdrażając zalecane zmiany. Dodaj wszelkie brakujące treści, dane, obrazy i inne elementy. Po zakończeniu tego kroku będziesz mieć w pełni ukończoną stronę internetową.

 

04

Marketing

Jeśli zgadzasz się z naszą ofertą marketingową i chcesz kontynuować, przedstawimy Ci dostosowaną strategię i wprowadzimy ją w życie.

 

Zastanawiasz się nad stworzeniem strony internetowej dla swojej firmy lub chcesz wprowadzić pewne ulepszenia?

Podczas krótkiej, bezpłatnej konsultacji telefonicznej pomożemy Ci odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące stron internetowych. Gwarantujemy szybką odpowiedź w ciągu 15 minut od otrzymania zapytania.

Dlaczego warto mieć stronę internetową w Łęczycy?

Strona internetowa służy jako cenny zasób w tworzeniu i ulepszaniu tożsamości marki. Traktuj ją jako cyfrową wizytówkę, do której użytkownicy mają dostęp przez całą dobę. Dzięki treściom, elementom wizualnym i komunikatom pozwala ona tworzyć historię firmy i wpływać na to, jak postrzegają ją potencjalni klienci.

 

Tworzenie stron internetowych Łęczyca

Opinie LD-Agency Tworzenie stron internetowych Łęczyca

Julia hfjvjmn
Polecam usługi marketingowe,doradztwo oraz szkolenie sprzedażowe. Świetny kontakt. Pozdrawiam
Sandra
Polecam tą agencję! Świetny kontakt od pierwszej rozmowy. Przebieg współpracy oceniam na wysokim poziomie. Szybko, kreatywnie a co najważniejsze konkretnie! Projektowanie strony wyszło bardzo profesjonalnie! Szczerze polecam każdemu tą agencję jeśli jest na pierwszych krokach co do stron internetowych. Bardzo chwale!
Kacper Skąpski
Profesjonalne projektowanie stron www, idealnie zrobione pozycjonowanie. Polecam
Jakub Dragon
Pełna kompetencja ze strony Pana Konrada oraz fachowe wykonanie strony
Marcin 91
Pełna profeska
Łukasz Libera
Polecam współpracę. Potrzebowałem doradztwa w sprawie strony. Szybko, konkretnie i przede wszystkim kompetentnie.
Mikołaj G
Bardzo polecam, projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie Pozdrawiam
czesława bochyńska
Polecam te firmę z czystym sumieniem! Konkretnie i rzetelnie. Nie żałuję!
ANGELINA W-D
Jestem zadowolona z współpracy z LD. Proces projektowania strony internetowej jak i doradztwo marketingowe odbyło się sprawnie. Na każdym etapie wszystko działo się profesjonalnie i w miłej atmosferze. Także serdecznie polcem !

Projektujemy i Tworzymy Responsywne Strony WWW Łęczyca

Projektujemy strony internetowe tak, aby były one responsywne. witryny, to strony które są zoptymalizowane pod każde urządzenie mobilne. Będą one zgodne z wymiarami każdego ekranu urządzenia, z którego w danym momencie przegląda naszą stronę użytkownik. Aby była dla niego przyjazna oraz pokazywała wszystkie treści w właściwy sposób.

W naszej firmie mamy zespół ekspertów, którzy zajmują się tworzeniem responsywnych stron internetowych, które są zarówno responsywne, jak i przyjazne dla użytkownika. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, które mogą dostosować się do każdego urządzenia mobilnego, zapewniając użytkownikom płynne przeglądanie. Nasze strony internetowe są zaprojektowane tak, aby automatycznie dostosowywały się do wymiarów każdego ekranu, gwarantując dokładne wyświetlanie całej zawartości. Skutkuje to przyjaznym dla użytkownika interfejsem, który jest dostępny dla wszystkich użytkowników.

 

Nasz Cennik
Tworzenie stron internetowych Łęczyca

Poznaj Kosz strony WWW Tworzenie stron internetowych Łęczyca

Strona Wizytówka

Strona typu One-Page
1250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: Tylko strona Główna
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy

Strona Firmowa

Strona typu Multi-Page
2250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: do 5 sztuk
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy
Popularny

Strona Firmowa Premium

Rozbudowana strona typu Multi-Page
3250,00 PLN Brutto
 • Zakładki: do 10 sztuk
 • Autorski projekt strony WWW
 • Formularz Kontaktowy
 • Pisanie treści na stronę
 • Zdjęcia stokowe
 • Akceptacja ciasteczek (RODO)
 • Szkolenie z obsługi strony
 • Możliwość dodatkowej rozbudowy

Obsłużymy cały proces tworzenia strony internetowej, niezależnie od tego, czy będzie on zdalny, czy Spotkamy się w Twojej firmie.

Nasz przewodnik po cenach obejmuje standardowe stawki za podstawową stronę internetową, ale należy pamiętać, że zaawansowane strony internetowe mają swoją własną strukturę cenową.

Wówczas wykonamy dla Ciebie wycenę indywidualną 

Często zadawane pytania
Tworzenie stron internetowych Łączyca.

Jaki jest przedział cenowy za stworzenie strony internetowej? Koszt strony WWW

Cena strony internetowej waha się pomiędzy 1 250,00 a 3 250,00, wszystko zależy od rozbudowania witryny.

Co to strona WordPress ?

WordPress to wszechstronna i łatwa w użyciu platforma, która sprawia, że tworzenie stron internetowych i zarządzanie nimi jest dziecinnie proste, niezależnie od tego, do czego są one potrzebne. Chociaż początkowo został zaprojektowany do blogowania, WordPress ewoluował w pełnoprawny system zarządzania treścią (CMS), który umożliwia użytkownikom tworzenie wszelkiego rodzaju witryn internetowych, od sklepów internetowych po witryny korporacyjne i portfele.

 

Ile Kosztuje Stworzenie Sklepu Internetowego?

Cena sklepu internetowego jest dostosowywana do indywidualnych wymagań, ale minimalna cena zaczyna się od 1 800,00 PLN.

 

Co To Hosting I Domena?

Hosting to cenna usługa, która umożliwia przechowywanie witryny na serwerze, dzięki czemu jest ona dostępna dla użytkowników online. Z kolei domena odnosi się do charakterystycznego adresu internetowego, pod którym można znaleźć witrynę.

 

Co To Pozycjonowanie SEO stron? Na Czym Polega SEO ?

Zadanie to obejmuje ulepszanie treści na stronie internetowej i tworzenie kolekcji linków (Link Building). Proces pozycjonowania strony internetowej można podzielić na optymalizację on-site (wykonywaną bezpośrednio na stronie internetowej) i optymalizację off-site (wykonywaną zewnętrznie). Działania te mają na celu przyciągnięcie odwiedzin potencjalnych klientów.

 

Jaki Jest Koszt Promowania Strony Internetowej ?

Cena za reklamę strony internetowej lub sklepu internetowego różni się w zależności od wybranego kanału promocji. Cena minimalna wynosi 450,00 zł.

 

Usługi Marketingu Online Łęczyca

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych, powszechnie określane jako SEO lub Search Engine Optimization, obejmuje szereg zadań mających na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Głównym celem jest uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, tuż pod płatnymi reklamami (wcześniej znanymi jako AdWords).

Google Ads

Google Ads

Google Ads, wcześniej znane jako Google Adwords, to wpływowe narzędzie opracowane przez Google. Umożliwia ono firmom prezentowanie reklam tekstowych i produktowych w wyszukiwarce, wyświetlanie reklam graficznych w sieci reklamowej Google, a nawet prezentowanie reklam wideo w serwisie YouTube.

Doradztwo w sprzedaży i marketingu

Doradztwo w sprzedaży i marketingu

Po przeprowadzeniu szczegółowej oceny stworzymy kompleksową strategię marketingu i sprzedaży, która skutecznie rozwiąże przeszkody, z jakimi boryka się Twoja firma.

konsultacje biznesowe

Konsultacje Biznesowe

W trakcie procesu konsultacji dokładnie ocenimy Twoje wymagania i cele. Na podstawie naszych ustaleń stworzymy spersonalizowany plan działania zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci osiągnąć pożądany rezultat.

Zapytaj o Swoją wymarzoną stronę internetową!

Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy, na pewno szybko wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.
Tworzenie Stron Internetowych Łęczyca

Tworzenie Stron Internetowych Łęczyca

Konrad Lembicz

Ostatnie wpisy z naszego Bloga
Tworzenie stron internetowych Łęczyca

Blog o Tworzeniu stron internetowych Łęczyca

LD Agency Social Media

Czym są Social Media?

Social Media, czyli media społecznościowe, stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Są to platformy internetowe, które umożliwiają użytkownikom łatwe dzielenie się informacjami

Czytaj więcej »
Content Marketing LDAGENCY

Content Marketing dla Firm

Skuteczne strategie marketingu Twojej firmy za pomocą Content Marketingu Czy uważasz za wyzwanie, aby utrzymać swoją firmę widoczną, istotną i kwitnącą? Jeśli jesteś właścicielem małej

Czytaj więcej »
Pozycjonowanie SEO LD-Agency, Projketowanie

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) Podstawowe działanie z zakresu marketingu polegające na zwiększeniu wieczności strony www w bezpłatnych (organicznych) wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google pod wybrane słowa

Czytaj więcej »