Jak wygląda początek współpracy?

Mamy dosyć pseudo stron za darmo!

Wiemy, że jest kilka możliwości mieć stronę internetowa za darmo, jednak najczęściej musimy zapłacić za bardzo drogi hosting(Serwer na którym znajduję się nasza strona www), który normlanie kosztuje 80 zł, to tam 300 zł / cena rocznie. A to czy hosting lepszy czy gorszy, nie wpłynie na liczbę naszych klientów. Albo nie mamy praw do naszej strony internetowej. 

Kluczowy aspekt na pozyskiwanie klientów ma pozycjonowanie strony internetowej w Google, które bezpośrednio zwiększa widoczność naszej firmy. 

Dlatego zamiast projektować dla Państwa stronę www, której koszt zaczyna się od 2000 PLN do 6500 PLN. Zrobimy tą stronę za darmo.  

 Często spotykamy się z sytuacją, że firmy zlecają budowę swojej strony internetowej i na tym działania w Internecie się kończą. Wówczas nie wykupują już reklam, bo wydali kilka tysięcy na stworzenie strony www.  Na samym początku planowania budżet reklamowy nie został zaplanowany. A jednorazowa kwota inwestycji kilkunastu tysięcy PLN, jest sporą inwestycją. A nikt nie jest w stanie określić, jaki będzie efekt tych działań. 

Dlatego możemy zaproponować rabat na stronę internetową -100%. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczysz na długoterminowe pozycjonowanie w Google.

Jak przełoży się to na nowych klientów?

Tworzenie Stron Internetowych Skórzewo

Wszystko super, ale jaki jest właściwie koszt tych kampanii?

Przykładowa strona www jaką dla Ciebie wykonamy.

Pozycjonowanie - Jakie to działania?

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z tej promocji?

Chcesz mieć stronę internetową, która realnie pomoże zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie?

W czasie krótkiej, bezpłatnej konsultacji telefonicznej pomożemy odpowiedzieć Tobie na wszystkie pytania związane z tematyką tej promocji. 

Kampania plus darmowa strona

Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie z tej dziedziny.

Projektowanie stron internetowych ld-agency , Projektowanie stron www, tworzenie stron www, Marketing